کد خبر: ۷۲۲۲۶
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۴
مدیرکل فرودگاه بین المللی کرمانشاه خبر داد
مدیرکل فرودگاه بین المللی کرمانشاه از جابجایی حدود ۷۰۰ هزار مسافر از طریق این فرودگاه و رشد ۸ درصدی پروازها طی سال ۹۶ خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجتبی بیاتی با اشاره به آمار جابجایی مسافر از طریق این فرودگاه گفت: سال گذشته ۵۸۶۷ پرواز از طریق فرودگاه کرمانشاه صورت گرفت که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸ درصد رشد داشته است.

وی تعداد مسافران جابجا شده توسط این پروازها را نیز ۶۹۹ هزار و ۹۲ نفر اعلام کرد و افزود: اعزام و پذیرش مسافرین نیز ۱۶ درصد رشد داشته است.

مدیرکل فرودگاه بین المللی کرمانشاه با بیان اینکه سال گذشته ۴۱۴۹ تن بار نیز توسط  مسافرین فرودگاه جابجا شده، تصریح کرد: در میزان بار جابجا شده نیز ۱۴ درصد رشد داشتیم.

بیاتی با اشاره به افزایش پروازهای فرودگاه کرمانشاه در سال۹۶، خاطرنشان کرد: تعداد پروازها اکنون به ۱۲۰ پرواز در هفته به ۷ مقصد داخلی تهران، شیراز، مشهد، عسلویه، کیش، قشم و بندرعباس رسیده که توسط ۹ شرکت هواپیمایی انجام می‌شود.

مدیرکل فرودگاه کرمانشاه در ادامه از پیگیری برای راه‌اندازی پروازهای جدید در فرودگاه کرمانشاه در سال جدید خبر داد که نقش بسزایی در توسعه گردشگری و ایجاد رونق اقتصادی استان خواهد داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.