کد خبر: ۷۱۷۲۹
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۸
بر اساس گزارش های مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور در ۱۶ محور مواصلاتی ترافیک پر حجم گزارش شده است .
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بر اساس گزارش پلیس راهور مسافران در محدوده گدوک محور فیروزکوه و محدوده هزار چم محور کرج - چالوس با مه گرفتگی و کاهش دید روبرو هستند.   همچنین ترافیک در  مسیر شمال به جنوب محور هراز در محدوده‌های پارک جنگلی آمل تا نارنجستان و شنگلده تا  آب اسک و مسیر شمال به جنوب محور کرج-چالوس در محدوده مرزن آباد تا دزبن  نیمه سنگین و طول محور پرحجم گزارش شده است.  

  طول هر دو مسیر رفت و برگشت محور فیروزکوه، مسیر شمال به جنوب محور رشت - قزوین در محدوده های رودبار - منجیل و لوشان در استان گیلان، هر دو مسیر آزادراه کرج - قزوین،  آزادراه ملک آباد- مشهد و محورهای قوچان - مشهد  و تربت حیدریه - مشهد در خراسان رضوی،  محورهای اصفهان - شیراز و اصفهان - کاشان  و کاشان - قم، آزادراه قم به تهران، محور شیراز - اصفهان،  محورهای تبریز - مرند،   تبریز- صوفیان،  تبریز - آذرشهر و تبریز - زنجان ترافیک پرحجمی دارند.   سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.  

محورهای  اولنگ – شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور دیزین - شمشک در استان‌های تهران و البرز، محور فرعی گنجنامه - تویسرکان در استان همدان مسدود هستند.   محور دره شهر - پلدختر محدوده واریانات چشمه شیرین استان ایلام به علت ریزش کوه مسدود شده  و مسیر جایگزین جاده قدیم چشمه شیرین است.

  محور شوش - فتح المبین در استان خوزستان به علت طغیان رودخانه و تخریب پل و کمربندی آذرشهر به پل غله زار در آذربایجان شرقی  به دلیل سیلابی شدن رودخانه مسدود شده‌اند. پایه‌های پل غله‌زار شکسته شده و مسیر جایگزین از داخل شهر آذر شهر است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

روز اهدای خون پیروان ادیان الهی رسمیت یافتن یک وفاق دیرینه

نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز با حضور در اداره کل انتقال خون تهران به نمایندگی از تمامی هموطنان هم کیش خود در سراسر ایران درحرکتی نمادین دوشادوش هم با اهدای خون در نجات جان هموطنان نیازمند به خون مشارکت جستند.
ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

ضرورت ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و توسعه اقتصادی حمل و نقل از ضرورتهای بیان شده در کتاب اقتصاد حمل و نقل شهری است.