کد خبر: ۷۱۰۳۶
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
فرمانده سپاه امام صادق(ع):
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: در طی دو عملیات جداگانه، در مجموع یک تن و 180 کیلو انواع مواد مخدر کشف شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی رزمجو در نشست با اصحاب رسانه در بوشهر اظهار داشت: طی چند ماه کار اطلاعاتی توسط سپاه عسلویه و گشت های اطلاعاتی بسیج و هماهنگی با مقام قضایی طی دو مرحله موفق به کشف یک تن و 180 هزار کیلو انواع موادمخدر از نوع تریاک و هروئین شدیم .

 وی افزود: در مرحله اول که در روز 21 اسفندماه امسال و با مشارکت دریابانی استان بوشهر انجام شد، 700 کیلوگرم تریاک در شهرستان عسلویه کشف شد و در 24 اسفندماه نیز با مشارکت ناجا 480 کیلوگرم تریاک و 20 کیلوگرم هروئین کشف شد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اعلام توجه جدی این مجموعه به برگزاری کاروان راهیان نور دریایی و زمینی تصریح کرد: از ابتدای اسفندماه امسال تاکنون دوازده‌هزار و 272 در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی اعزام شدند که از این تعداد دو هزار نفر پیشکسوت دفاع مقدس، هشت‌هزار و 886 زائر دانش‌آموز و یک‌هزار و 378 نفر دانشجو بودند. 

رزمجو ادامه داد: برنامه‌ریزی لازم برای اعزام 20 هزار نفر از طریق زمینی فراهم شده که از سراسر استان در حال اجراست و هم اکنون تعداد قابل توجهی در جبهه‌های جنوب قرار دارند.

وی بیان کرد:  زائران کاروان راهیان نور دریایی در استان بوشهر از نیروگاه هسته‌ای، موزه دریایی و موزه رئیس علی‌دلواری بازدید می‌کنند وسپس به جزیره خارگ اعزام می‌شوند که تاکنون از 11 استان درخواست‌ها به بوشهر ارسال شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.