کد خبر: ۶۹۱۴۴
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
مدیرکل هواشناسی بوشهر:
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از افزایش ابر در سطح استان طی روزهای آینده خبر داد و گفت: انتظار می‌رود شاهد بارش باران در روزهای آینده باشیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نادر شفیع‌خدایی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: طی روزهای گذشته شاهد بارش باران در نقاط مختلف استان بوشهر بودیم که بیشترین میزان بارش‌های مربوط به جنوب استان بوشهر بوده است.

وی بیان کرد: مجموع‌ بارش سامانه اخیر در عسلویه ۷۵ میلیمتر، در جم ۶۴ میلیمتر، در کنگان ۵۶ میلیمتر، در گلدشت ۵۲ میلیمتر، در حناشور ۳۰ میلیمتر، در سیراف ۳۳ میلیمتر، در بوشکان ۲۸ میلیمتر و در بندر دیر ۲۵ میلیمتر ثبت شده است.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر میزان بارش در مرکز استان را ۱۲ میلیمتر عنوان کرد و افزود: بر اثر فعالیت این سامانه در عامری دیلم ۲۴ میلیمتر، در شنبه دشتی ۲۴ میلیمتر، در شول گناوه ۲۱ میلیمتر، در کاکی ۱۹ میلیمتر بت شده است.

وی اضافه کرد: بعد از فعالیت سامانه بارشی که همراه بارش‌های مطلوبی در قسمت‌های جنوبی و شرقی استان بود، بررسی نقشه‌های هواشناسی حاکی از کاهش موقت ابرناکی طی امروز است و مه صبحگاهی پدیده مورد انتظار روزهای آینده است.

شفیع خدایی خاطرنشان کرد: طی دو روز آینده مجدداً بر پوشش ابر در آسمان استان افزوده و احتمال بارش‌های پراکنده به‌ویژه در مناطق شمالی و مرکزی استان تقویت خواهد شد.

 وی ادامه داد: جهت باد غالباً جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت و ارتفاع موج بین ۳۰ تا ۹۰ گاهی تا ۱۲۰ سانتنیمتر خواهد بود.
برچسب ها: شهرفردا ، بوشهر ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.