کد خبر: ۶۷۹۶۵
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
نبود ادارات خدمات‌ده، آرامستان، بیمارستان، مرکز تفریحی و بسیاری از امکانات دیگر در گلبهار سبب شده تا این شهر در میان ساکنان و در مقایسه با برخی دیگر شهرها نمره‌ایی در خور خود را دریافت نکند و باید به راستی پرسید که جایگاه شهر ما کجاست؟
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بی‌شک جنب و جوش و فعالیت یکی از خصوصیات بارز انسان سالم و پویا به حساب می‌آید این پویایی که نخست از بدو تولد به صورت ذاتی در وجود آدمی به ودیعه نهاده شده با تعلیم و پرورش خانواده مدرسه و جامعه تقویت یافته و رشد می‌یابد. در کنار این تعلیم و پرورش امکانات و خدمات محیط هم تاثیر به‌سزایی در میزان سلامت و پویایی فعالیت‌های انسان دارد هر چه فضای زندگی و حرکتی انسان‌ها دارای ابزار و خدمات مناسب‌تری باشد بر میزان فعل و انفعالات و در نهایت رشد و فعالیت فکری و جسمی صحیح انسان‌ها افزوده گشته و موجبات سلامتی روحی و جسمی آنان را فراهم می‌آورد بدیهی است که کمبود هر یک از این خدمات می‌تواند ارزش و ماهیت خدمات دیگران را نیز کمرنگ و یا نابود کند.

برای داشتن شهری سالم به مجموعه کاملی از انسان‌های سالم نیازمندیم که این افراد جهت سالم بودن و سالم ماندن به ابزارها و خدمات سالم شهری نیازمند است(یک ارتباط دو سویه) قدرت مجموعه این ابزارها و خدمات که شامل آموزشی، خدماتی، فرهنگی، هنری، تفریحی، ورزشی، مذهبی، امنیتی و درمانی و غیره است در حقیقت توان و ظرفیت شهر را مشخص نموده و نمره‌های درخور را برای شهر به ارمغان می‌آورند.

در حقیقت با بررسی منابع انسانی از یک سو و توانمندی‌های شهری از سوی دیگر می‌توانیم جایگاه شهر خود را از لحاظ موقعیت استانی، منطقه‌ای و کشوری مورد بررسی قرار دهیم.

نبود ادارات خدمات‌ده، آرامستان، بیمارستان، مراکز تفریحی و بسیاری از امکانات  دیگر در گلبهار سبب شده تا این شهر در میان ساکنان و در مقایسه با برخی دیگر شهرها نمره‌ایی در خور خود را دریافت نکند حال با توجه به برخی از امکانات و خدمات در گلبهار این سئوال مطرح می‌گردد که به راستی اکنون جایگاه شهر ما گلبهار کجاست؟

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.