کد خبر: ۶۷۸۷۵
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۰
مدیر هماهنگی و نظارت بر امور مناطق و سازمان‌های شهرداری اصفهان گفت: در چارت جدید شهرداری اداره‌ای با عنوان« اداره هماهنگی روابط شهری» تعریف شده که وظیفه آن بررسی روابط شهر اصفهان با شهرهای همجوار است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهروز نصر آزادانی در گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: با توجه به اینکه مدیریت هماهنگی و نظارت بر امور مناطق و سازمان‌ها باید رابطه شهرداری اصفهان با شهرهای همجوار و سایر دستگاه هایی که در حیطه مدیریت شهری فعال هستند را هماهنگ کند، در چارت جدید شهرداری اداره‌ای با عنوان «اداره هماهنگی روابط شهری» تعریف شده است.

وی افزود: مسایل زیادی همچون حمل و نقل بین دو شهر، زیبایی ورودی‌های شهر برای رفت و آمد مردم و ساخت و سازها بین شهرها مغفول واقع شده که با تشکیل این اداره سعی می‌کنیم در راستای رفع مشکلات اقدام و برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهیم.

مدیر هماهنگی و نظارت بر امور مناطق و سازمان‌های شهرداری اصفهان ادامه داد: برخی از برنامه‌ها و پروژه‌های شهرداری مستلزم همکاری چند جانبه سازمان‌ها و مناطق است که مدیریت هماهنگی و نظارت، زمینه تحقق برنامه‌ها را با برگزاری جلسات فراهم می‌کند، به عنوان مثال برای سرمایه‌گذاری مشترک در خصوص احداث مراکز معاینه فنی خودروها که با همکاری سازمان تاکسیرانی، سازمان پایانه‌های مسافربری و سازمان حمل و نقل بار و کالای درون شهری، انجام شده است، مدیریت هماهنگی و نظارت با برگزاری جلسات و تقسیم وظایف هر کدام از سازمان‌ها، هماهنگی‌های لازم برای تسریع در اجرای پروژه را انجام داد.

نصرآزادانی تاکید کرد: مدیریت هماهنگی و نظارت بر امور مناطق و سازمان‌های شهرداری اصفهان با ایجاد تعامل و پیگیری لازم در جهت حل مشکلات سازمان‌ها در چارچوب سیاست‌های مدیریت شهرداری گام برمی‌دارد. یکی از وظایف این مدیریت رسیدگی به اهداف و برنامه‌های سازمان‌های وابسته به شهرداری است، در این راستا برخی اهداف و برنامه‌های شهرداری به سازمان‌های ذیربط ابلاغ می‌شود و این مدیریت مسئول پیگیری تحقق برنامه‌ها و اهداف خواهد بود.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.