کد خبر: ۶۷۸۷۵
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۰
مدیر هماهنگی و نظارت بر امور مناطق و سازمان‌های شهرداری اصفهان گفت: در چارت جدید شهرداری اداره‌ای با عنوان« اداره هماهنگی روابط شهری» تعریف شده که وظیفه آن بررسی روابط شهر اصفهان با شهرهای همجوار است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهروز نصر آزادانی در گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: با توجه به اینکه مدیریت هماهنگی و نظارت بر امور مناطق و سازمان‌ها باید رابطه شهرداری اصفهان با شهرهای همجوار و سایر دستگاه هایی که در حیطه مدیریت شهری فعال هستند را هماهنگ کند، در چارت جدید شهرداری اداره‌ای با عنوان «اداره هماهنگی روابط شهری» تعریف شده است.

وی افزود: مسایل زیادی همچون حمل و نقل بین دو شهر، زیبایی ورودی‌های شهر برای رفت و آمد مردم و ساخت و سازها بین شهرها مغفول واقع شده که با تشکیل این اداره سعی می‌کنیم در راستای رفع مشکلات اقدام و برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهیم.

مدیر هماهنگی و نظارت بر امور مناطق و سازمان‌های شهرداری اصفهان ادامه داد: برخی از برنامه‌ها و پروژه‌های شهرداری مستلزم همکاری چند جانبه سازمان‌ها و مناطق است که مدیریت هماهنگی و نظارت، زمینه تحقق برنامه‌ها را با برگزاری جلسات فراهم می‌کند، به عنوان مثال برای سرمایه‌گذاری مشترک در خصوص احداث مراکز معاینه فنی خودروها که با همکاری سازمان تاکسیرانی، سازمان پایانه‌های مسافربری و سازمان حمل و نقل بار و کالای درون شهری، انجام شده است، مدیریت هماهنگی و نظارت با برگزاری جلسات و تقسیم وظایف هر کدام از سازمان‌ها، هماهنگی‌های لازم برای تسریع در اجرای پروژه را انجام داد.

نصرآزادانی تاکید کرد: مدیریت هماهنگی و نظارت بر امور مناطق و سازمان‌های شهرداری اصفهان با ایجاد تعامل و پیگیری لازم در جهت حل مشکلات سازمان‌ها در چارچوب سیاست‌های مدیریت شهرداری گام برمی‌دارد. یکی از وظایف این مدیریت رسیدگی به اهداف و برنامه‌های سازمان‌های وابسته به شهرداری است، در این راستا برخی اهداف و برنامه‌های شهرداری به سازمان‌های ذیربط ابلاغ می‌شود و این مدیریت مسئول پیگیری تحقق برنامه‌ها و اهداف خواهد بود.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.