کد خبر: ۶۷۸۷۱
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان:
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان با تاکید بر اینکه تامین آب شرب همدان از سد اکباتان در اولویت قرار دارد، گفت: کشاورزان پایین دست سد اکباتان سطح زیرکشت را کاهش دهند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، منصور ستوده اظهار داشت: متاسفانه در ابتدای سال آبی ۹۶-۹۷ با کاهش شدید نزولات جوی و خشکسالی هواشناسی و هیدرولوژیکی مواجه هستیم.

وی افزود: این روند تاثیر نامطلوب بر روان‌آب‌های سطحی و افت حجم مخزن سد اکباتان داشته که بر این اساس خواستاریم کشاورزان و باغداران روستای آبشینه از کشت گیاهان پر آب بر خودداری کرده و نسبت به کاهش سطح زیرکشت به طور جدی اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان بیان کرد: باید باغداران از هر گونه اقدام در خصوص کشت‌های بهاره و تابستانه آن قسمت از اراضی که از سد اکباتان مشروب می‌شوند، خودداری کنند.

وی عنوان کرد: با توجه به اولویت مصرف آب سد اکباتان برای مصارف شرب، این شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به تحویل آب برای کشت‌های مذکور ندارد.
برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، اب منطقه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.