کد خبر: ۶۷۸۷۱
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان:
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان با تاکید بر اینکه تامین آب شرب همدان از سد اکباتان در اولویت قرار دارد، گفت: کشاورزان پایین دست سد اکباتان سطح زیرکشت را کاهش دهند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، منصور ستوده اظهار داشت: متاسفانه در ابتدای سال آبی ۹۶-۹۷ با کاهش شدید نزولات جوی و خشکسالی هواشناسی و هیدرولوژیکی مواجه هستیم.

وی افزود: این روند تاثیر نامطلوب بر روان‌آب‌های سطحی و افت حجم مخزن سد اکباتان داشته که بر این اساس خواستاریم کشاورزان و باغداران روستای آبشینه از کشت گیاهان پر آب بر خودداری کرده و نسبت به کاهش سطح زیرکشت به طور جدی اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان بیان کرد: باید باغداران از هر گونه اقدام در خصوص کشت‌های بهاره و تابستانه آن قسمت از اراضی که از سد اکباتان مشروب می‌شوند، خودداری کنند.

وی عنوان کرد: با توجه به اولویت مصرف آب سد اکباتان برای مصارف شرب، این شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به تحویل آب برای کشت‌های مذکور ندارد.
برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، اب منطقه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اصلاح نظام استخدام و دستمزد کارکنان شهرداری‌ها

اصلاح نظام استخدام و دستمزد کارکنان شهرداری‌ها

بیست و سومین نشست کمیسیون برنامه‌ریزی و سرمایه سازمانی دبیرخانه مجمع شهرداران کلانشهرها به میزبانی شهرداری تهران و حضور معاونان برنامه‌ریزی و توسعه شهری کلان شهرهاي كشور برگزارشد.