کد خبر: ۶۷۸۷۱
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان:
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان با تاکید بر اینکه تامین آب شرب همدان از سد اکباتان در اولویت قرار دارد، گفت: کشاورزان پایین دست سد اکباتان سطح زیرکشت را کاهش دهند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، منصور ستوده اظهار داشت: متاسفانه در ابتدای سال آبی ۹۶-۹۷ با کاهش شدید نزولات جوی و خشکسالی هواشناسی و هیدرولوژیکی مواجه هستیم.

وی افزود: این روند تاثیر نامطلوب بر روان‌آب‌های سطحی و افت حجم مخزن سد اکباتان داشته که بر این اساس خواستاریم کشاورزان و باغداران روستای آبشینه از کشت گیاهان پر آب بر خودداری کرده و نسبت به کاهش سطح زیرکشت به طور جدی اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان بیان کرد: باید باغداران از هر گونه اقدام در خصوص کشت‌های بهاره و تابستانه آن قسمت از اراضی که از سد اکباتان مشروب می‌شوند، خودداری کنند.

وی عنوان کرد: با توجه به اولویت مصرف آب سد اکباتان برای مصارف شرب، این شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به تحویل آب برای کشت‌های مذکور ندارد.
برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، اب منطقه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.