کد خبر: ۶۷۸۶۴
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶
معاون اداره‌کل حمل و نقل جاده‌ای گلستان
معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان از فعال بودن 24 اکیپ راهداری در سطح این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عادل مصدقی در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: با توجه به ورود سامانه سرد و بارشی در سطح استان گلستان و لغزنده بودن جاده‌ها، 24 اکیپ در استان گلستان فعال شد.

وی با بیان اینکه از نیمه شب گذشته شاهد ورود سامانه بارشی به منطقه استان گلستان بودیم، تصریح کرد: از 2 لغایت 6 بامداد امروز در ارتفاعات درازنو استان گلستان بارش باران را داشتیم.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان از بارش باران تا روز پنج‌شنبه جاری در گلستان خبر داد و ابراز کرد: از عصر امروز بارش باران به صورت پراکنده و خفیف در برخی نقاط استان گلستان آغاز شده است و در روز چهارشنبه هفته جاری فعالیت سامانه بارشی در گلستان شدت خواهد یافت.

مصدقی با تاکید بر اینکه جاده‌های گلستان لغزنده است، خاطرنشان کرد: با توجه به ورود سامانه بارشی به استان گلستان، جاده‌های استان لغزنده شده است و رانندگان باید با سرعت مطمئنه در جاده‌ها رانندگی کنند.

وی به همراه داشتن تجهیزات زمستانه را یک ضرورت برشمرد و اذعان کرد: رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های کوهستانی را دارند تجهیزات زمستانه را به همراه داشته باشند تا در مواقع ضروری از آن استفاده کنند و دچار مشکل نشوند.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان با بیان اینکه رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های کوهستانی را دارند همراه داشتن زنجیرچرخ در جاده‌ها الزامی است، یادآور شد: رانندگانی که قصد تردد در مسیر جاده‌های کوهستانی را دارند به همراه داشتن زنجیرچرخ به ویژه امشب، فردا و روز پنج‌شنبه هفته جاری، الزامی است.

مصدقی اذعان کرد: رانندگان قبل از سفر با خودروی خود از سلامت فنی خودرو اطمینان حاصل کنند و از ترددهای غیر ضروری به ویژه در هنگام شب جدا خودداری کنند.

وی بیان کرد: 24 اکیپ در گلستان فعال است این اکیپ‌ها در ادارات راهداری شهرستان‌ها و راهدارخانه‌ها حضور دارند و با تجهیزات کامل از جمله برف‌روبی، شن و نمک‌پاشی به رانندگانی که با مشکل مواجه شدند در جاده‌ها خدمات‌دهی می‌کنند.

مصدقی با بیان اینکه راهداران به عنوان سفیران آرامش در جاده‌های گلستان مستقر هستند، تصریح کرد: راهداران استان گلستان وظیفه کنترل تردد وسایل نقلیه در جاده‌ها را دارند و به کاربران جاده‌ای خدمات می‌دهند.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: کاربران جاده‌ای که قصد تردد در جاده‌ها را دارند می‌توانند با شماره تلفن 141 تماس حاصل کنند و از وضعیت راه و جاده‌ها مطلع شوند.
برچسب ها: شهرفردا ، گلستان ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.