کد خبر: ۶۷۸۶۴
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶
معاون اداره‌کل حمل و نقل جاده‌ای گلستان
معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان از فعال بودن 24 اکیپ راهداری در سطح این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عادل مصدقی در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: با توجه به ورود سامانه سرد و بارشی در سطح استان گلستان و لغزنده بودن جاده‌ها، 24 اکیپ در استان گلستان فعال شد.

وی با بیان اینکه از نیمه شب گذشته شاهد ورود سامانه بارشی به منطقه استان گلستان بودیم، تصریح کرد: از 2 لغایت 6 بامداد امروز در ارتفاعات درازنو استان گلستان بارش باران را داشتیم.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان از بارش باران تا روز پنج‌شنبه جاری در گلستان خبر داد و ابراز کرد: از عصر امروز بارش باران به صورت پراکنده و خفیف در برخی نقاط استان گلستان آغاز شده است و در روز چهارشنبه هفته جاری فعالیت سامانه بارشی در گلستان شدت خواهد یافت.

مصدقی با تاکید بر اینکه جاده‌های گلستان لغزنده است، خاطرنشان کرد: با توجه به ورود سامانه بارشی به استان گلستان، جاده‌های استان لغزنده شده است و رانندگان باید با سرعت مطمئنه در جاده‌ها رانندگی کنند.

وی به همراه داشتن تجهیزات زمستانه را یک ضرورت برشمرد و اذعان کرد: رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های کوهستانی را دارند تجهیزات زمستانه را به همراه داشته باشند تا در مواقع ضروری از آن استفاده کنند و دچار مشکل نشوند.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان با بیان اینکه رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های کوهستانی را دارند همراه داشتن زنجیرچرخ در جاده‌ها الزامی است، یادآور شد: رانندگانی که قصد تردد در مسیر جاده‌های کوهستانی را دارند به همراه داشتن زنجیرچرخ به ویژه امشب، فردا و روز پنج‌شنبه هفته جاری، الزامی است.

مصدقی اذعان کرد: رانندگان قبل از سفر با خودروی خود از سلامت فنی خودرو اطمینان حاصل کنند و از ترددهای غیر ضروری به ویژه در هنگام شب جدا خودداری کنند.

وی بیان کرد: 24 اکیپ در گلستان فعال است این اکیپ‌ها در ادارات راهداری شهرستان‌ها و راهدارخانه‌ها حضور دارند و با تجهیزات کامل از جمله برف‌روبی، شن و نمک‌پاشی به رانندگانی که با مشکل مواجه شدند در جاده‌ها خدمات‌دهی می‌کنند.

مصدقی با بیان اینکه راهداران به عنوان سفیران آرامش در جاده‌های گلستان مستقر هستند، تصریح کرد: راهداران استان گلستان وظیفه کنترل تردد وسایل نقلیه در جاده‌ها را دارند و به کاربران جاده‌ای خدمات می‌دهند.

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: کاربران جاده‌ای که قصد تردد در جاده‌ها را دارند می‌توانند با شماره تلفن 141 تماس حاصل کنند و از وضعیت راه و جاده‌ها مطلع شوند.
برچسب ها: شهرفردا ، گلستان ، راهداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.