کد خبر: ۶۷۸۴۹
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
مدیر سازمان آتش‌نشانی زنجان:
مدیر سازمان آتش‌نشانی زنجان از طرح ایمن‌سازی شهر در مقابل حریق و بازدید از ساختمان‌های عمومی خبر داد و گفت: برای آغاز این کار منتظر مجوز دادستانی هستیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید حمید موسوی در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان اظهار داشت: ایمنی ساختمان‌های عمومی در مقابل آتش‌سوزی از اهمیت بالایی برخوردار است و در این راستا تمهیداتی اندیشیده شده است.

وی بازدید از مکان‌های عمومی برای کنترل موارد ایمنی و جلوگیری از آتش‌سوزی را از مهمترین اقدامات در دستور کار عنوان کرد و افزود: برای این کار به دنبال اخذ مجوز از دادستانی هستیم.

مدیر سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه ساختمان‌های عمومی شامل رستوران، هتل، پاساژها و سایر مکان‌هایی که با قشر زیادی از مردم در ارتباط هستند می‌شود ابراز کرد: طرح ایمن‌سازی شهر از ادارات دولتی آغاز می‌شود.

وی خاطرنشان‌‌کرد: در این بازدیدها نحوه لوله‌کشی،گازکشی و سیم‌‌کشی ساختمان‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد و نصب سیستم‌های اعلام و اطفای حریق و کپسول‌های آتش‌نشانی نیز بررسی می‌شود.

موسوی با بیان اینکه با این کار آمار ساختمان‌های غیرمقاوم استخراج می‌شود تا نسبت به ایمن‌سازی آن‌ها برنامه‌ریزی و اقدامات لازم انجام شود، افزود: ساختمان‌هایی که در مرحله احداث هستند باید به سازمان آتش‌نشانی مراجعه کنند و بدون تاییدیه آتش‌نشانی پایان کار برای آن‌ها صادر نمی‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
احداث گورستان منطقه‌ای در شرق و غرب پایتخت مجوز قانونی دارد

احداث گورستان منطقه‌ای در شرق و غرب پایتخت مجوز قانونی دارد

مدیرعامل اسبق بهشت زهرا گفت: کمبود جا برای دفن اموات مدتهاست شروع شده و بر همین اساس طرح توسعه منطقه‌ای بهشت زهرا در شمال و جنوب و شرق و غرب تهران با اخذ وجاهت قانونی از فرمانداری و شورای شهر وقت کلید خورد.
قرائت سوگند سید محمدعلی افشانی شهردار تهران + متن سوگندنامه

قرائت سوگند سید محمدعلی افشانی شهردار تهران + متن سوگندنامه

در حالی که قرار بود در مراسم تحلیف افشانی شهردار جدید تهران استاندار و فرماندار تهران نیز حضور یابند اما هیچ یک از آنها در این مراسم حاضر نشدند.