کد خبر: ۶۷۸۴۹
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
مدیر سازمان آتش‌نشانی زنجان:
مدیر سازمان آتش‌نشانی زنجان از طرح ایمن‌سازی شهر در مقابل حریق و بازدید از ساختمان‌های عمومی خبر داد و گفت: برای آغاز این کار منتظر مجوز دادستانی هستیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید حمید موسوی در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان اظهار داشت: ایمنی ساختمان‌های عمومی در مقابل آتش‌سوزی از اهمیت بالایی برخوردار است و در این راستا تمهیداتی اندیشیده شده است.

وی بازدید از مکان‌های عمومی برای کنترل موارد ایمنی و جلوگیری از آتش‌سوزی را از مهمترین اقدامات در دستور کار عنوان کرد و افزود: برای این کار به دنبال اخذ مجوز از دادستانی هستیم.

مدیر سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه ساختمان‌های عمومی شامل رستوران، هتل، پاساژها و سایر مکان‌هایی که با قشر زیادی از مردم در ارتباط هستند می‌شود ابراز کرد: طرح ایمن‌سازی شهر از ادارات دولتی آغاز می‌شود.

وی خاطرنشان‌‌کرد: در این بازدیدها نحوه لوله‌کشی،گازکشی و سیم‌‌کشی ساختمان‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد و نصب سیستم‌های اعلام و اطفای حریق و کپسول‌های آتش‌نشانی نیز بررسی می‌شود.

موسوی با بیان اینکه با این کار آمار ساختمان‌های غیرمقاوم استخراج می‌شود تا نسبت به ایمن‌سازی آن‌ها برنامه‌ریزی و اقدامات لازم انجام شود، افزود: ساختمان‌هایی که در مرحله احداث هستند باید به سازمان آتش‌نشانی مراجعه کنند و بدون تاییدیه آتش‌نشانی پایان کار برای آن‌ها صادر نمی‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

با خلق دلار حدود 5000 هزار تومانی، تابو پرواز دلار شکست و ارزش پول ملی کشورمان به پایین ترین سطح ممکن در تاریخ ایران رسید، رکوردی که با خود معیشت ایرانیان را تکان خواهد داد، آنهم از نوع زلزله 9 ریشتری.
هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

برخی کارشناسان معتقدند با توجه به رکود حاکم بر بازار و رکود زنی طلا ممکن است قاچاق این فلز گرانبها و همچنین بورس طلای کم اجرت و دست دوم تقویت شود.