کد خبر: ۶۷۸۴۹
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳
مدیر سازمان آتش‌نشانی زنجان:
مدیر سازمان آتش‌نشانی زنجان از طرح ایمن‌سازی شهر در مقابل حریق و بازدید از ساختمان‌های عمومی خبر داد و گفت: برای آغاز این کار منتظر مجوز دادستانی هستیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید حمید موسوی در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان اظهار داشت: ایمنی ساختمان‌های عمومی در مقابل آتش‌سوزی از اهمیت بالایی برخوردار است و در این راستا تمهیداتی اندیشیده شده است.

وی بازدید از مکان‌های عمومی برای کنترل موارد ایمنی و جلوگیری از آتش‌سوزی را از مهمترین اقدامات در دستور کار عنوان کرد و افزود: برای این کار به دنبال اخذ مجوز از دادستانی هستیم.

مدیر سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه ساختمان‌های عمومی شامل رستوران، هتل، پاساژها و سایر مکان‌هایی که با قشر زیادی از مردم در ارتباط هستند می‌شود ابراز کرد: طرح ایمن‌سازی شهر از ادارات دولتی آغاز می‌شود.

وی خاطرنشان‌‌کرد: در این بازدیدها نحوه لوله‌کشی،گازکشی و سیم‌‌کشی ساختمان‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد و نصب سیستم‌های اعلام و اطفای حریق و کپسول‌های آتش‌نشانی نیز بررسی می‌شود.

موسوی با بیان اینکه با این کار آمار ساختمان‌های غیرمقاوم استخراج می‌شود تا نسبت به ایمن‌سازی آن‌ها برنامه‌ریزی و اقدامات لازم انجام شود، افزود: ساختمان‌هایی که در مرحله احداث هستند باید به سازمان آتش‌نشانی مراجعه کنند و بدون تاییدیه آتش‌نشانی پایان کار برای آن‌ها صادر نمی‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.