کد خبر: ۶۷۸۴۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از دستگیری ۷ نفر از اعضای باند سارقان حرفه‌ای با ۲۸ فقره سرقت در شهرستان بجنورد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ حسین بدری با اعلام جزئیات این خبر اظهار داشت:  در پی وقوع چندین فقره سرقت در شهرستان بجنورد تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با شاره به اینکه ماموران با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی و دستگیری 7 نفر از اعضای این باند حرفه‌ای شدند، افزود: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده 28 فقره سرقت مغازه، قطعات خودرو، داخل خودرو ،موتورسیکلت، دوچرخه و غیره اعتراف کردند.

جانشین انتظامی استان با اشاره به اینکه تعدادی از اموال مسروقه کشف شده به مالباختگان تحویل داده شد،  تصریح کرد: متهمان بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی گردیدند. 

بدری در پایان از شهروندان خواست ضمن رعایت نکات امنیتی محل کسب، محل زندگی و وسائل نقلیه خود را به تجهیزات امنیتی مجهز و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.