کد خبر: ۶۷۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۰
عضو شورای شهر قم:
عضو شورای اسلامی شهر قم با تاکید بر اینکه باید در شهرداری به سمت هزینه‌های سرمایه‌ای برویم ولی عمدتا می‌بینیم هزینه‌های جاری تغییر پیدا می‌کند گفت: نکند که ما هزینه محور شویم و به جای ایجاد سرمایه به سمت ایجاد هزینه برای شهرداری برویم و تاکید در اصلاح بودجه سازمان‌ها نیز بر همین است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، زین‌العابدین قراچورلو در سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر قم که به ریاست عبدالله جلالی و با حضور سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، با تاکید بر اینکه ما باید در شهرداری به سمت هزینه‌های سرمایه‌ای برویم ولی عمدتا می‌بینیم هزینه‌های جاری تغییر پیدا می‌کند اظهار کرد: نکند که ما هزینه محور شویم و به جای ایجاد سرمایه به سمت ایجاد هزینه برای شهرداری برویم و تاکید در اصلاح بودجه سازمان‌ها نیز بر همین است.

وی تصریح کرد: اصلاح در حوزه هزینه‌ای را نباید بپذیریم ولی افزایش درآمدی را باید بپذیریم اما اگر با این شرایط افزایش درآمد در زمان تفریغ محقق نشد باید در همان زمان به وظیفه قانونی خود عمل کنیم.

عضو شورای شهر قم با اشاره به وضعیت ناوگان تاکسیرانی در شهر قم تصریح کرد: با وضعیتی که در شهر قم اتفاق افتاده باید شرایطی ایجاد کنیم که هزینه‌های جانبی برای تاکسیرانان کاهش پیدا کند.

وی اضافه کرد: به عنوان مثال شرکت‌هایی هستند که خدماتی را به رانندگان ارائه نمی‌کنند و فقط هزینه دریافت می‌کنند و باید به دنبال حذف هزینه‌های جانبی برای تاکسیرانان باشیم.

قراچورلو با تاکید بر اینکه هزینه‌هایی که موجب می‌شود حمل مسافر برای تاکسی‌ها به صرفه نباشد را باید کاهش دهیم تا بتوانیم رقابت با بخش خصوصی داشته باشیم اظهار کرد: اختصاص یارانه غیرنقدی به تاکسی‌داران نیز اهمیت جدی دارد و باید شهرداری به این سمت برود.

وی به فعالیت ناوگان تاکسی بی‌سیم و تاکسی تلفنی در شهر اشاره کرد و افزود: چتر حمایتی از تاکسی‌های تلفنی و بی سیم باید بیشتر شود چراکه تاثیر موبایل تاکسی بر این تاکسی‌ها بیشتر است.
برچسب ها: شهرفردا ، شورای شهر ، قم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

همه ساله با شروع ماه مهر کوچه ها و خیابان ها رنگ و بوی دیگری پیدا می کنند و شور و شوق دانش آموزان جلوه زیبایی به جامعه می بخشد.
روس‌ها می‌توانند خودوری پوتین را بخرند/ تصاویر

روس‌ها می‌توانند خودوری پوتین را بخرند/ تصاویر

روس‌ها به زودی فرصت خرید نسخه کوچک‌تر از خودروی رسمی ولادیمیر پوتین را خواهند داشت، زیرا خودروی لوکس اوروس سنات در نمایشگاه مسکو معرفی شده است. هدف نهایی این شرکت فروش ۱۰ هزار خودرو در سال است.