کد خبر: ۶۷۸۲۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۰
نایب‌رئیس شورای شهر قم:
نایب رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: هیات مدیره سازمان‌ها باید پاسخگو باشند که عدد و رقمی که در ابتدا پیش‌بینی کرده‌اند چرا امروز تغییرات زیادی دارد و اصلاحاتی که امروز شورا مد نظر دارد در راستای واقعی شدن بودجه است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن بختیاری در سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر قم که به ریاست عبدالله جلالی و با حضور سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، با اشاره به اصلاح بودجه سازمان‌های شهرداری قم اظهار کرد: شورا می‌تواند در اجزاء اصلاح بودجه ورود داشته باشد چراکه اصل بودجه را خود شورا تصویب کرده است و همانطور که در زمان بررسی نظرات مطرح شده در زمان اصلاح نیز می‌تواند به لحاظ حقوقی ورود صورت بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه اعضای شورا در بحث تصویب اصل بودجه همیشه راحت با مسائل برخورد می‌کنند و اعداد و ارقام ریز ردیف‌ها به آسانی پذیرفته می‌شود افزود: اینکه امروز با دقت ورود به اصلاح بودجه می‌کنیم برای تدقیق بودجه سازمان‌ها و شهرداری و نبود مشکل در زمان تفریغ است.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر قم اظهار کرد: هیات مدیره سازمان‌ها باید پاسخگو باشند که عدد و رقمی که در ابتدا پیش‌بینی کرده‌اند چرا امروز تغییرات زیادی دارد و اصلاحاتی که امروز شورا مد نظر دارد در راستای واقعی شدن بودجه است تا در زمان تفریغ اختلاف کمتری در اعداد و ارقام داشته باشیم.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شورای شهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

شهردار تهران با بیان اینکه تهران بیش از ۱۰۰ هزار معلول دارد، گفت: انتظارات این افراد با امکانات شهرداری همخوانی ندارد.
استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

نرخ ارز که طی هفته های اخیر روند صعودی خود را حفظ کرده است به گفته کارشناسان از هیچ قانونی تبعیت نکرده و شرط بندی دلالان و نبود سیاست صحیح ارزی مهمترین دلیل ناپایداری نرخ ارز گزارش شده است.