کد خبر: ۶۷۸۲۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۰
نایب‌رئیس شورای شهر قم:
نایب رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: هیات مدیره سازمان‌ها باید پاسخگو باشند که عدد و رقمی که در ابتدا پیش‌بینی کرده‌اند چرا امروز تغییرات زیادی دارد و اصلاحاتی که امروز شورا مد نظر دارد در راستای واقعی شدن بودجه است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن بختیاری در سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر قم که به ریاست عبدالله جلالی و با حضور سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، با اشاره به اصلاح بودجه سازمان‌های شهرداری قم اظهار کرد: شورا می‌تواند در اجزاء اصلاح بودجه ورود داشته باشد چراکه اصل بودجه را خود شورا تصویب کرده است و همانطور که در زمان بررسی نظرات مطرح شده در زمان اصلاح نیز می‌تواند به لحاظ حقوقی ورود صورت بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه اعضای شورا در بحث تصویب اصل بودجه همیشه راحت با مسائل برخورد می‌کنند و اعداد و ارقام ریز ردیف‌ها به آسانی پذیرفته می‌شود افزود: اینکه امروز با دقت ورود به اصلاح بودجه می‌کنیم برای تدقیق بودجه سازمان‌ها و شهرداری و نبود مشکل در زمان تفریغ است.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر قم اظهار کرد: هیات مدیره سازمان‌ها باید پاسخگو باشند که عدد و رقمی که در ابتدا پیش‌بینی کرده‌اند چرا امروز تغییرات زیادی دارد و اصلاحاتی که امروز شورا مد نظر دارد در راستای واقعی شدن بودجه است تا در زمان تفریغ اختلاف کمتری در اعداد و ارقام داشته باشیم.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شورای شهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

با خلق دلار حدود 5000 هزار تومانی، تابو پرواز دلار شکست و ارزش پول ملی کشورمان به پایین ترین سطح ممکن در تاریخ ایران رسید، رکوردی که با خود معیشت ایرانیان را تکان خواهد داد، آنهم از نوع زلزله 9 ریشتری.
هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

برخی کارشناسان معتقدند با توجه به رکود حاکم بر بازار و رکود زنی طلا ممکن است قاچاق این فلز گرانبها و همچنین بورس طلای کم اجرت و دست دوم تقویت شود.