کد خبر: ۶۷۸۲۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۰
نایب‌رئیس شورای شهر قم:
نایب رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: هیات مدیره سازمان‌ها باید پاسخگو باشند که عدد و رقمی که در ابتدا پیش‌بینی کرده‌اند چرا امروز تغییرات زیادی دارد و اصلاحاتی که امروز شورا مد نظر دارد در راستای واقعی شدن بودجه است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن بختیاری در سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر قم که به ریاست عبدالله جلالی و با حضور سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، با اشاره به اصلاح بودجه سازمان‌های شهرداری قم اظهار کرد: شورا می‌تواند در اجزاء اصلاح بودجه ورود داشته باشد چراکه اصل بودجه را خود شورا تصویب کرده است و همانطور که در زمان بررسی نظرات مطرح شده در زمان اصلاح نیز می‌تواند به لحاظ حقوقی ورود صورت بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه اعضای شورا در بحث تصویب اصل بودجه همیشه راحت با مسائل برخورد می‌کنند و اعداد و ارقام ریز ردیف‌ها به آسانی پذیرفته می‌شود افزود: اینکه امروز با دقت ورود به اصلاح بودجه می‌کنیم برای تدقیق بودجه سازمان‌ها و شهرداری و نبود مشکل در زمان تفریغ است.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر قم اظهار کرد: هیات مدیره سازمان‌ها باید پاسخگو باشند که عدد و رقمی که در ابتدا پیش‌بینی کرده‌اند چرا امروز تغییرات زیادی دارد و اصلاحاتی که امروز شورا مد نظر دارد در راستای واقعی شدن بودجه است تا در زمان تفریغ اختلاف کمتری در اعداد و ارقام داشته باشیم.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شورای شهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.