کد خبر: ۶۷۸۲۴
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۶
عضو شورای شهر قم:
عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: تامین شرایط برای فعالیت تاکسیرانان در شهر از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر قرار است ما شرایط فعالیت آنها را در شهر تامین کنیم با افزایش هزینه‌های جانبی این افراد نمی‌توانند با موبایل‌تاکسی‌ها رقابت کنند..
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدمجتبی سبحانی ثابت در سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر قم که به ریاست عبدالله جلالی و با حضور سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، با بیان اینکه خدمات بخش خصوصی در کشور در حال توسعه است اظهار کرد: تامین شرایط برای فعالیت تاکسیرانان در شهر از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر قرار است ما شرایط فعالیت آنها را در شهر تامین کنیم با افزایش هزینه‌های جانبی این افراد نمی‌توانند با موبایل‌تاکسی‌ها رقابت کنند.

وی با اشاره به ضرورت نظارت بر ناوگان تاکسیرانی شهر قم گفت: باید کاری کنیم که نه راننده تاکسی‌ها هر قیمتی خواستند از مسافر بگیرند هم نه اینقدر هزینه‌ها پایین آورده شود که فضای رقابتی از بین برود.

عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به هزینه‌های مختلفی که از سوی رانندگان تاکسی به طور سالیانه به سازمان‌های نظارتی پرداخت می‌کنند افزود: نیاز است محاسبه شود که راننده تاکسی در سال چقدر هزینه به شهرداری پرداخت می‌کند و اگر بررسی دقیق داشته باشیم قطعا داریم کاری می‌کنیم که هزینه‌های تاکسی‌ها و هزینه سفر افزایش یابد و تلاش باید در راستای کاهش هزینه‌های جانبی تاکسی‌داران برود.
برچسب ها: شهرفردا ، شورای شهر ، قم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.