کد خبر: ۶۷۸۲۴
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۶
عضو شورای شهر قم:
عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: تامین شرایط برای فعالیت تاکسیرانان در شهر از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر قرار است ما شرایط فعالیت آنها را در شهر تامین کنیم با افزایش هزینه‌های جانبی این افراد نمی‌توانند با موبایل‌تاکسی‌ها رقابت کنند..
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدمجتبی سبحانی ثابت در سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر قم که به ریاست عبدالله جلالی و با حضور سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، با بیان اینکه خدمات بخش خصوصی در کشور در حال توسعه است اظهار کرد: تامین شرایط برای فعالیت تاکسیرانان در شهر از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر قرار است ما شرایط فعالیت آنها را در شهر تامین کنیم با افزایش هزینه‌های جانبی این افراد نمی‌توانند با موبایل‌تاکسی‌ها رقابت کنند.

وی با اشاره به ضرورت نظارت بر ناوگان تاکسیرانی شهر قم گفت: باید کاری کنیم که نه راننده تاکسی‌ها هر قیمتی خواستند از مسافر بگیرند هم نه اینقدر هزینه‌ها پایین آورده شود که فضای رقابتی از بین برود.

عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به هزینه‌های مختلفی که از سوی رانندگان تاکسی به طور سالیانه به سازمان‌های نظارتی پرداخت می‌کنند افزود: نیاز است محاسبه شود که راننده تاکسی در سال چقدر هزینه به شهرداری پرداخت می‌کند و اگر بررسی دقیق داشته باشیم قطعا داریم کاری می‌کنیم که هزینه‌های تاکسی‌ها و هزینه سفر افزایش یابد و تلاش باید در راستای کاهش هزینه‌های جانبی تاکسی‌داران برود.
برچسب ها: شهرفردا ، شورای شهر ، قم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
احداث گورستان منطقه‌ای در شرق و غرب پایتخت مجوز قانونی دارد

احداث گورستان منطقه‌ای در شرق و غرب پایتخت مجوز قانونی دارد

مدیرعامل اسبق بهشت زهرا گفت: کمبود جا برای دفن اموات مدتهاست شروع شده و بر همین اساس طرح توسعه منطقه‌ای بهشت زهرا در شمال و جنوب و شرق و غرب تهران با اخذ وجاهت قانونی از فرمانداری و شورای شهر وقت کلید خورد.
قرائت سوگند سید محمدعلی افشانی شهردار تهران + متن سوگندنامه

قرائت سوگند سید محمدعلی افشانی شهردار تهران + متن سوگندنامه

در حالی که قرار بود در مراسم تحلیف افشانی شهردار جدید تهران استاندار و فرماندار تهران نیز حضور یابند اما هیچ یک از آنها در این مراسم حاضر نشدند.