کد خبر: ۶۷۸۲۴
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۶
عضو شورای شهر قم:
عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: تامین شرایط برای فعالیت تاکسیرانان در شهر از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر قرار است ما شرایط فعالیت آنها را در شهر تامین کنیم با افزایش هزینه‌های جانبی این افراد نمی‌توانند با موبایل‌تاکسی‌ها رقابت کنند..
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدمجتبی سبحانی ثابت در سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر قم که به ریاست عبدالله جلالی و با حضور سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در سالن جلسات ساختمان شهید باکری برگزار شد، با بیان اینکه خدمات بخش خصوصی در کشور در حال توسعه است اظهار کرد: تامین شرایط برای فعالیت تاکسیرانان در شهر از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر قرار است ما شرایط فعالیت آنها را در شهر تامین کنیم با افزایش هزینه‌های جانبی این افراد نمی‌توانند با موبایل‌تاکسی‌ها رقابت کنند.

وی با اشاره به ضرورت نظارت بر ناوگان تاکسیرانی شهر قم گفت: باید کاری کنیم که نه راننده تاکسی‌ها هر قیمتی خواستند از مسافر بگیرند هم نه اینقدر هزینه‌ها پایین آورده شود که فضای رقابتی از بین برود.

عضو شورای اسلامی شهر قم با اشاره به هزینه‌های مختلفی که از سوی رانندگان تاکسی به طور سالیانه به سازمان‌های نظارتی پرداخت می‌کنند افزود: نیاز است محاسبه شود که راننده تاکسی در سال چقدر هزینه به شهرداری پرداخت می‌کند و اگر بررسی دقیق داشته باشیم قطعا داریم کاری می‌کنیم که هزینه‌های تاکسی‌ها و هزینه سفر افزایش یابد و تلاش باید در راستای کاهش هزینه‌های جانبی تاکسی‌داران برود.
برچسب ها: شهرفردا ، شورای شهر ، قم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

همه ساله با شروع ماه مهر کوچه ها و خیابان ها رنگ و بوی دیگری پیدا می کنند و شور و شوق دانش آموزان جلوه زیبایی به جامعه می بخشد.
روس‌ها می‌توانند خودوری پوتین را بخرند/ تصاویر

روس‌ها می‌توانند خودوری پوتین را بخرند/ تصاویر

روس‌ها به زودی فرصت خرید نسخه کوچک‌تر از خودروی رسمی ولادیمیر پوتین را خواهند داشت، زیرا خودروی لوکس اوروس سنات در نمایشگاه مسکو معرفی شده است. هدف نهایی این شرکت فروش ۱۰ هزار خودرو در سال است.