کد خبر: ۶۷۷۶۲
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان از بارش پراکنده برف و باران در محورهای مواصلاتی خبر داد و گفت: بارش‌ها در جاده‌های استان زنجان تداوم دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد امینی در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان اظهار داشت: با ورود سامانه بارشی از صبح امروز بارش پراکنده باران و برف در محور زنجان – طارم محدوده گردنه خانچای آغاز شده است.

وی به بارش پراکنده باران در آزادراه زنجان – قزوین اشاره کرد و گفت: محور ترانزیت زنجان – قزوین نیز بارانی گزارش شده که سطح جاده را لغزنده کرده است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان ابراز کرد: بارش پراکنده باران آزادراه زنجان – تبریز و محور ترانزیت زنجان – میانه را نیز در بر گرفته است.

وی وضعیت جاده در محور‌های زنجان – بیجار، سلطانیه – خدابنده و زنجان – دندی را نیز بارانی خواند و گفت: رانندگان برای تردد در مسیرهای لغزنده با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

امینی با اشاره به پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر تداوم بارش‌های جوی تا روزهای آینده از هم‌وطنان درخواست کرد از سفرهای غیرضروری در مسیرهای کوهستانی و دارای بارش خودداری کنند.

وی به مسافران توصیه کرد: تجهیزات ایمنی از جمله زنجیرچرخ به همراه داشته باشند و از سالم بودن وسیله نقلیه و سیستم گرمایش آن اطمینان حاصل کنند.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان خاطرنشان کرد: شماره‌های 141 و 1816 برای آگاهی هم‌وطنان از وضعیت جاده‌ها در اختیار مردم قرار گرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

شهردار تهران با بیان اینکه تهران بیش از ۱۰۰ هزار معلول دارد، گفت: انتظارات این افراد با امکانات شهرداری همخوانی ندارد.
استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

نرخ ارز که طی هفته های اخیر روند صعودی خود را حفظ کرده است به گفته کارشناسان از هیچ قانونی تبعیت نکرده و شرط بندی دلالان و نبود سیاست صحیح ارزی مهمترین دلیل ناپایداری نرخ ارز گزارش شده است.