کد خبر: ۶۷۷۶۲
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان از بارش پراکنده برف و باران در محورهای مواصلاتی خبر داد و گفت: بارش‌ها در جاده‌های استان زنجان تداوم دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد امینی در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان اظهار داشت: با ورود سامانه بارشی از صبح امروز بارش پراکنده باران و برف در محور زنجان – طارم محدوده گردنه خانچای آغاز شده است.

وی به بارش پراکنده باران در آزادراه زنجان – قزوین اشاره کرد و گفت: محور ترانزیت زنجان – قزوین نیز بارانی گزارش شده که سطح جاده را لغزنده کرده است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان ابراز کرد: بارش پراکنده باران آزادراه زنجان – تبریز و محور ترانزیت زنجان – میانه را نیز در بر گرفته است.

وی وضعیت جاده در محور‌های زنجان – بیجار، سلطانیه – خدابنده و زنجان – دندی را نیز بارانی خواند و گفت: رانندگان برای تردد در مسیرهای لغزنده با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

امینی با اشاره به پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر تداوم بارش‌های جوی تا روزهای آینده از هم‌وطنان درخواست کرد از سفرهای غیرضروری در مسیرهای کوهستانی و دارای بارش خودداری کنند.

وی به مسافران توصیه کرد: تجهیزات ایمنی از جمله زنجیرچرخ به همراه داشته باشند و از سالم بودن وسیله نقلیه و سیستم گرمایش آن اطمینان حاصل کنند.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان خاطرنشان کرد: شماره‌های 141 و 1816 برای آگاهی هم‌وطنان از وضعیت جاده‌ها در اختیار مردم قرار گرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.