کد خبر: ۶۷۷۶۲
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان از بارش پراکنده برف و باران در محورهای مواصلاتی خبر داد و گفت: بارش‌ها در جاده‌های استان زنجان تداوم دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد امینی در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان اظهار داشت: با ورود سامانه بارشی از صبح امروز بارش پراکنده باران و برف در محور زنجان – طارم محدوده گردنه خانچای آغاز شده است.

وی به بارش پراکنده باران در آزادراه زنجان – قزوین اشاره کرد و گفت: محور ترانزیت زنجان – قزوین نیز بارانی گزارش شده که سطح جاده را لغزنده کرده است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان ابراز کرد: بارش پراکنده باران آزادراه زنجان – تبریز و محور ترانزیت زنجان – میانه را نیز در بر گرفته است.

وی وضعیت جاده در محور‌های زنجان – بیجار، سلطانیه – خدابنده و زنجان – دندی را نیز بارانی خواند و گفت: رانندگان برای تردد در مسیرهای لغزنده با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

امینی با اشاره به پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر تداوم بارش‌های جوی تا روزهای آینده از هم‌وطنان درخواست کرد از سفرهای غیرضروری در مسیرهای کوهستانی و دارای بارش خودداری کنند.

وی به مسافران توصیه کرد: تجهیزات ایمنی از جمله زنجیرچرخ به همراه داشته باشند و از سالم بودن وسیله نقلیه و سیستم گرمایش آن اطمینان حاصل کنند.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان خاطرنشان کرد: شماره‌های 141 و 1816 برای آگاهی هم‌وطنان از وضعیت جاده‌ها در اختیار مردم قرار گرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

با خروج آمریکا از برجام دو سناریو ماندن و رفتن اروپایی‌ها از صنعت خودرو محتمل است که می تواند وضعیت بازار خودرو را تغییر دهد. هرچند مجلسی‌ها معتقدند قراردادهای خودرویی مانع از خروج یک جانبه خودروسازان خارجی است و منجر به پرداخت غرامت خواهد شد.
ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی از ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان خبر داد که براساس آن گردشگر، تعامل آموزشی، احساسی، اجتماعی و مشارکتی با مکان و مردمی که در آن سکونت دارند خواھد داشت و از همین رو گردشگر خود را ھمچون شھروند حس می کند.