کد خبر: ۶۷۷۴۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۹
چهارشنبه هفته جاری
کارشناس هواشناسی استان گلستان گفت: استان گلستان در روز چهارشنبه هفته جاری هوای بارانی را تجربه خواهد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا رحمان‌نیا در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در چهارشنبه هفته جاری انتظار داریم که نقاط مختلف استان گلستان بارندگی اتفاق بیافتد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر نقاط مختلف استان گلستان هوای ابری و نیمه ابری را شاهد هستیم و براساس الگوهای پیش‌یابی امروز روند افزایش دما را برای بخش‌هایی از استان گلستان پیش‌بینی می‌کنیم.

کارشناس هواشناسی استان گلستان از بارش باران در نقاط بالادست استان گلستان خبر داد و ابراز کرد: این روند در اوایل شب در برخی نقاط استان گلستان ادامه خواهد داشت و امشب در بخش‌های کوهپایه‌استان گلستان و برخی از شهرستان‌ها انتظار بارش باران را داریم.

رحمان‌نیا افزود: فردا آسمان استان گلستان از ابر متراکم خواهد شد و در طول روز و تا اواخر شب شاهد بارش باران پراکنده در سطح استان گلستان خواهیم بود.

وی از نفوذ سامانه سرد و بارشی در گلستان خبر داد و خاطرنشان کرد: از اواخر وقت فردا با توجه به نفوذ سامانه سرد و بارشی بارش‌های متناوب برای بخش‌هایی از استان گلستان را پیش‌بینی می‌کنیم که تا روز چهارشنبه این وضعیت ادامه پیدا می‌کند.

کارشناس هواشناسی استان گلستان اذعان کرد: سامانه ناپایدار تا صبح پنج‌شنبه در استان گلستان فعال است و از فردا شب در ارتفاعات استان گلستان بارش‌های پراکنده برف را خواهیم داشت و در روز چهارشنبه بارش‌های متناوب برف در ارتفاعات پیش‌بینی می‌شود.

وی یادآور شد: سامانه سرد و بارشی روز پنج‌شنبه منطقه گلستان را ترک خواهد کرد و شاهد کاهش ابر در سطح استان خواهیم بود و انتظار داریم در روز چهارشنبه بارش‌های نسبتا خوبی را در نقاط مختلف استان گلستان شاهد باشیم.

رحمان‌نیا خاطرنشان کرد: امروز شهرستان گرگان با کمینه دمای چهار درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان گلستان معرفی شد و در 24 ساعت گذشته  شهرستان گنبدکاووس با حداکثر دمای 16 درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان گلستان گزارش شد.  
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.