کد خبر: ۶۷۷۴۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۹
چهارشنبه هفته جاری
کارشناس هواشناسی استان گلستان گفت: استان گلستان در روز چهارشنبه هفته جاری هوای بارانی را تجربه خواهد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا رحمان‌نیا در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در چهارشنبه هفته جاری انتظار داریم که نقاط مختلف استان گلستان بارندگی اتفاق بیافتد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر نقاط مختلف استان گلستان هوای ابری و نیمه ابری را شاهد هستیم و براساس الگوهای پیش‌یابی امروز روند افزایش دما را برای بخش‌هایی از استان گلستان پیش‌بینی می‌کنیم.

کارشناس هواشناسی استان گلستان از بارش باران در نقاط بالادست استان گلستان خبر داد و ابراز کرد: این روند در اوایل شب در برخی نقاط استان گلستان ادامه خواهد داشت و امشب در بخش‌های کوهپایه‌استان گلستان و برخی از شهرستان‌ها انتظار بارش باران را داریم.

رحمان‌نیا افزود: فردا آسمان استان گلستان از ابر متراکم خواهد شد و در طول روز و تا اواخر شب شاهد بارش باران پراکنده در سطح استان گلستان خواهیم بود.

وی از نفوذ سامانه سرد و بارشی در گلستان خبر داد و خاطرنشان کرد: از اواخر وقت فردا با توجه به نفوذ سامانه سرد و بارشی بارش‌های متناوب برای بخش‌هایی از استان گلستان را پیش‌بینی می‌کنیم که تا روز چهارشنبه این وضعیت ادامه پیدا می‌کند.

کارشناس هواشناسی استان گلستان اذعان کرد: سامانه ناپایدار تا صبح پنج‌شنبه در استان گلستان فعال است و از فردا شب در ارتفاعات استان گلستان بارش‌های پراکنده برف را خواهیم داشت و در روز چهارشنبه بارش‌های متناوب برف در ارتفاعات پیش‌بینی می‌شود.

وی یادآور شد: سامانه سرد و بارشی روز پنج‌شنبه منطقه گلستان را ترک خواهد کرد و شاهد کاهش ابر در سطح استان خواهیم بود و انتظار داریم در روز چهارشنبه بارش‌های نسبتا خوبی را در نقاط مختلف استان گلستان شاهد باشیم.

رحمان‌نیا خاطرنشان کرد: امروز شهرستان گرگان با کمینه دمای چهار درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان گلستان معرفی شد و در 24 ساعت گذشته  شهرستان گنبدکاووس با حداکثر دمای 16 درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان گلستان گزارش شد.  
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

شهردار تهران با بیان اینکه تهران بیش از ۱۰۰ هزار معلول دارد، گفت: انتظارات این افراد با امکانات شهرداری همخوانی ندارد.
استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

نرخ ارز که طی هفته های اخیر روند صعودی خود را حفظ کرده است به گفته کارشناسان از هیچ قانونی تبعیت نکرده و شرط بندی دلالان و نبود سیاست صحیح ارزی مهمترین دلیل ناپایداری نرخ ارز گزارش شده است.