کد خبر: ۶۷۷۴۸
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
رئیس پلیس راه‌های گرگان و علی‌آبادکتول خبر داد
رئیس پلیس راه‌های شهرستان گرگان و علی‌آبادکتول گفت: عملیات راهسازی در کیلومتر 17 بزرگراه شهرستان گرگان – علی‌آبادکتول نرسیده به روستای «تقی‌آباد» در حال انجام است و رانندگان در این قسمت از بزرگراه با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمود شهرکی در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: عملیات راهسازی در کیلومتر 17 بزرگراه شهرستان گرگان – علی‌آبادکتول نرسیده به روستای تقی‌آباد شهرستان گرگان در حال انجام است و رانندگان در این قسمت باید با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

وی از ایجاد دو فقره تصادف منجر به فوت در بزرگراه گرگان- علی‌آبادکتول خبر داد و تصریح کرد: متاسفانه در چند روز گذشته شاهد دو تصادف منجر به فوت در بزرگراه گرگان – علی‌آبادکتول رخ داد و اولین تصادف منجر به فوت روبه روی پارک جنگلی قرق بود که به علت عدم توجه کافی به جلو یک دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه وانت تصادف کرد و منجر به فوت هر دو نفر شد.

رئیس پلیس راه‌های شهرستان گرگان و علی‌آبادکتول ابراز کرد: تصادف دیگری در کمربندی شهرستان علی‌آبادکتول رخ داد که منجر به فوت چهار سرنشین یک دستگاه سواری پژو پارس رخ داد.

شهرکی خاطرنشان کرد: رانندگان همیشه در هنگام رانندگی توجه کافی به جلو را داشته باشند و با احتیاط رانندگی کنند و در حین رانندگی فاصله طولی خودروها کاملا رعایت شود و از همه مهمتر رعایت سرعت مطمئنه در طول سفر باید سرلوحه خود قرار دهند تا شاهد حوادث ناگوار اینچنینی در جامعه نباشیم.
برچسب ها: شهرفردا ، گلستان ، بزرگراه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.