کد خبر: ۶۷۷۴۸
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
رئیس پلیس راه‌های گرگان و علی‌آبادکتول خبر داد
رئیس پلیس راه‌های شهرستان گرگان و علی‌آبادکتول گفت: عملیات راهسازی در کیلومتر 17 بزرگراه شهرستان گرگان – علی‌آبادکتول نرسیده به روستای «تقی‌آباد» در حال انجام است و رانندگان در این قسمت از بزرگراه با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمود شهرکی در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: عملیات راهسازی در کیلومتر 17 بزرگراه شهرستان گرگان – علی‌آبادکتول نرسیده به روستای تقی‌آباد شهرستان گرگان در حال انجام است و رانندگان در این قسمت باید با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

وی از ایجاد دو فقره تصادف منجر به فوت در بزرگراه گرگان- علی‌آبادکتول خبر داد و تصریح کرد: متاسفانه در چند روز گذشته شاهد دو تصادف منجر به فوت در بزرگراه گرگان – علی‌آبادکتول رخ داد و اولین تصادف منجر به فوت روبه روی پارک جنگلی قرق بود که به علت عدم توجه کافی به جلو یک دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه وانت تصادف کرد و منجر به فوت هر دو نفر شد.

رئیس پلیس راه‌های شهرستان گرگان و علی‌آبادکتول ابراز کرد: تصادف دیگری در کمربندی شهرستان علی‌آبادکتول رخ داد که منجر به فوت چهار سرنشین یک دستگاه سواری پژو پارس رخ داد.

شهرکی خاطرنشان کرد: رانندگان همیشه در هنگام رانندگی توجه کافی به جلو را داشته باشند و با احتیاط رانندگی کنند و در حین رانندگی فاصله طولی خودروها کاملا رعایت شود و از همه مهمتر رعایت سرعت مطمئنه در طول سفر باید سرلوحه خود قرار دهند تا شاهد حوادث ناگوار اینچنینی در جامعه نباشیم.
برچسب ها: شهرفردا ، گلستان ، بزرگراه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

با خروج آمریکا از برجام دو سناریو ماندن و رفتن اروپایی‌ها از صنعت خودرو محتمل است که می تواند وضعیت بازار خودرو را تغییر دهد. هرچند مجلسی‌ها معتقدند قراردادهای خودرویی مانع از خروج یک جانبه خودروسازان خارجی است و منجر به پرداخت غرامت خواهد شد.
ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی از ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان خبر داد که براساس آن گردشگر، تعامل آموزشی، احساسی، اجتماعی و مشارکتی با مکان و مردمی که در آن سکونت دارند خواھد داشت و از همین رو گردشگر خود را ھمچون شھروند حس می کند.