کد خبر: ۶۷۷۴۸
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
رئیس پلیس راه‌های گرگان و علی‌آبادکتول خبر داد
رئیس پلیس راه‌های شهرستان گرگان و علی‌آبادکتول گفت: عملیات راهسازی در کیلومتر 17 بزرگراه شهرستان گرگان – علی‌آبادکتول نرسیده به روستای «تقی‌آباد» در حال انجام است و رانندگان در این قسمت از بزرگراه با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمود شهرکی در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: عملیات راهسازی در کیلومتر 17 بزرگراه شهرستان گرگان – علی‌آبادکتول نرسیده به روستای تقی‌آباد شهرستان گرگان در حال انجام است و رانندگان در این قسمت باید با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

وی از ایجاد دو فقره تصادف منجر به فوت در بزرگراه گرگان- علی‌آبادکتول خبر داد و تصریح کرد: متاسفانه در چند روز گذشته شاهد دو تصادف منجر به فوت در بزرگراه گرگان – علی‌آبادکتول رخ داد و اولین تصادف منجر به فوت روبه روی پارک جنگلی قرق بود که به علت عدم توجه کافی به جلو یک دستگاه موتورسیکلت با یک دستگاه وانت تصادف کرد و منجر به فوت هر دو نفر شد.

رئیس پلیس راه‌های شهرستان گرگان و علی‌آبادکتول ابراز کرد: تصادف دیگری در کمربندی شهرستان علی‌آبادکتول رخ داد که منجر به فوت چهار سرنشین یک دستگاه سواری پژو پارس رخ داد.

شهرکی خاطرنشان کرد: رانندگان همیشه در هنگام رانندگی توجه کافی به جلو را داشته باشند و با احتیاط رانندگی کنند و در حین رانندگی فاصله طولی خودروها کاملا رعایت شود و از همه مهمتر رعایت سرعت مطمئنه در طول سفر باید سرلوحه خود قرار دهند تا شاهد حوادث ناگوار اینچنینی در جامعه نباشیم.
برچسب ها: شهرفردا ، گلستان ، بزرگراه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

با خلق دلار حدود 5000 هزار تومانی، تابو پرواز دلار شکست و ارزش پول ملی کشورمان به پایین ترین سطح ممکن در تاریخ ایران رسید، رکوردی که با خود معیشت ایرانیان را تکان خواهد داد، آنهم از نوع زلزله 9 ریشتری.
هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

برخی کارشناسان معتقدند با توجه به رکود حاکم بر بازار و رکود زنی طلا ممکن است قاچاق این فلز گرانبها و همچنین بورس طلای کم اجرت و دست دوم تقویت شود.