کد خبر: ۶۷۷۳۸
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱
در پانزدهمین جلسه علنی شورای شهر مشهد تصویب شد
افزایش بهای خدمات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی در پانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد تصویب شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهددر تالار شهر مشهد برگزار شد.

براساس این گزارش، در ابتدای جلسه امروز، افزایش بهای خدمات آتش‌نشانی و خدمات ایمنی با قید دو فوریت تصویب شد.

براین اساس، شهرداری مشهد موظف شد در راستای مساعدت به شهروندان مشهدی از زمان ابلاغ این مصوبه بهای خدمات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی را در سال ۹۶ با حداکثر افزایش به میزان 9 درصد (آخرین نرخ تورم سالانه بانک مرکزی) به نسبت محاسبات سال ۹۵ محدود کرده و در کلیه حوزه‌های درآمدی، در فیش نوسازی درج و از مودی دریافت کند. 

در تبصره این ماده‌واحده آمده است، ارزش معاملاتی املاک(P) ملاک عمل در بهای خدمات مذکور، مشابه P ملاک عمل در محاسبه عوارض نوسازی خواهد بود.

امیر شهلا، عضو شورای شهر در تذکری اظهار کرد: ما افزایش حدود ۵ برابری شورای چهارم را به نفع شهروندان کاهش دادیم و مصوب کردیم که شهرداری حق ندارد حداکثر بیش‌از نرخ تورم، بهایی از مردم اخذ کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.