کد خبر: ۶۷۶۹۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین:
با توجه به اعلام سازمان هواشناسی کلیه عوامل ستادی و اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین در حالت آماده باش بوده و در صورت بارش برف ، عملیات برف روبی را در سراسر شهر قزوین ومناطق منفصل شهری آغاز خواهد کرد .

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مجتبی منتظری رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین با بیان خبر فوق افزود: با توجه به مصرف تمامی مواد یخ زدا در پی بارش برف اخیر ، کار خرید ماسه و مواد یخ زدا از سوی این سازمان به انجام رسید .

وی تصریح کرد: تمامی مخازن مواد یخ زدا در سراسر شهر قزوین مجددا" تجهیز گردیده و انبارهای سازمان نیز مجهز و آماده ارائه خدمات می باشند .

منتظری در ادامه تصریح کرد: درصورتی که بارش بصورت باران باشد نیز ، تمامی جوی ها و نهرهای سطح شهر لایروبی گردیده و امیدواریم شاهد هیچ نوع آبگرفتی در سطح معابر، خیابان ها و یا کوچه ها نباشیم .

منتظری با اشاره به امکانات خوب سازمان خود به هنگام بارش برف و باران تصریح کرد: در صورت بارش برف و نیاز به عملیات برف روبی و یخ زدایی تمامی پرسنل ستادی و عملیاتی اینت سازمان با تمام امکانات فنی و خودرویی خود در صحنه حاضر شده و فعالیت خود را جهت تامین رفاه و آسایش شهروندان محترم آغاز خواهند کرد .

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین افزود: پس از بارش برف و در راستای جلوگیری از بحران در شهر قزوین عوامل اجرایی این سازمان در چند شاخه کار خود را آغاز کردند . عده ای با بکارگیری خودرو های سبک و سنگین عملیات برف روبی را در خیابان ها ، معابر و اماکنی حساس به فعالیت پرداختند و در کنار آنان نیز ، بخش دیگری هم عملیات برف روبی را در کوچه ها و معابری که امکان فعالیت خودرو و یا تردد آن ها میسر نبود، به انجام رساندند .

منتظری ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با این سازمان گفت : از عموم همشهریان محترم تقاضا می شود تا در صورت بارش برف ، از پارک خودروهای خود در ورودی کوچه و معابر تنگ خود داری نموده و از تخلیه برف منازل به داخل کوچه ها جدا" خود داری نمایند .

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین در پایان افزود: شماره تلفن های مرکز 137 شهرداری قزوین و 33367765این سازمان آماده دریافت نظرها ، پیشنهادها و انتقادهای همشهریان محترم است .

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی چیست؟

خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی چیست؟

مرکز پژوهش‌های مجلس خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی را برای نظام بانکی کشور عدم به روزرسانی استاندارهای بانکی در مقایسه با استاندارهای بین المللی دانست، اما کارشناسان اقتصادی معتقدند خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی عدم اجرای صحیح "بانکداری بدون ربا" است.