کد خبر: ۶۷۶۹۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین:
با توجه به اعلام سازمان هواشناسی کلیه عوامل ستادی و اجرایی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین در حالت آماده باش بوده و در صورت بارش برف ، عملیات برف روبی را در سراسر شهر قزوین ومناطق منفصل شهری آغاز خواهد کرد .

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مجتبی منتظری رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین با بیان خبر فوق افزود: با توجه به مصرف تمامی مواد یخ زدا در پی بارش برف اخیر ، کار خرید ماسه و مواد یخ زدا از سوی این سازمان به انجام رسید .

وی تصریح کرد: تمامی مخازن مواد یخ زدا در سراسر شهر قزوین مجددا" تجهیز گردیده و انبارهای سازمان نیز مجهز و آماده ارائه خدمات می باشند .

منتظری در ادامه تصریح کرد: درصورتی که بارش بصورت باران باشد نیز ، تمامی جوی ها و نهرهای سطح شهر لایروبی گردیده و امیدواریم شاهد هیچ نوع آبگرفتی در سطح معابر، خیابان ها و یا کوچه ها نباشیم .

منتظری با اشاره به امکانات خوب سازمان خود به هنگام بارش برف و باران تصریح کرد: در صورت بارش برف و نیاز به عملیات برف روبی و یخ زدایی تمامی پرسنل ستادی و عملیاتی اینت سازمان با تمام امکانات فنی و خودرویی خود در صحنه حاضر شده و فعالیت خود را جهت تامین رفاه و آسایش شهروندان محترم آغاز خواهند کرد .

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین افزود: پس از بارش برف و در راستای جلوگیری از بحران در شهر قزوین عوامل اجرایی این سازمان در چند شاخه کار خود را آغاز کردند . عده ای با بکارگیری خودرو های سبک و سنگین عملیات برف روبی را در خیابان ها ، معابر و اماکنی حساس به فعالیت پرداختند و در کنار آنان نیز ، بخش دیگری هم عملیات برف روبی را در کوچه ها و معابری که امکان فعالیت خودرو و یا تردد آن ها میسر نبود، به انجام رساندند .

منتظری ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با این سازمان گفت : از عموم همشهریان محترم تقاضا می شود تا در صورت بارش برف ، از پارک خودروهای خود در ورودی کوچه و معابر تنگ خود داری نموده و از تخلیه برف منازل به داخل کوچه ها جدا" خود داری نمایند .

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین در پایان افزود: شماره تلفن های مرکز 137 شهرداری قزوین و 33367765این سازمان آماده دریافت نظرها ، پیشنهادها و انتقادهای همشهریان محترم است .

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

مراسم تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز با حضور حجت الاسلام رحیمیان و مروی نمایندگان مقام معظم رهبری و دیگر مسئولان کشوری و لشکری برگزار شد و پیکر‌های شهیدان با حضور جمع کثیری از مردم از حسینیه عاشقان ثارالله اهواز به سمت چهارراه زند تشییع شد.
بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

همه ساله با شروع ماه مهر کوچه ها و خیابان ها رنگ و بوی دیگری پیدا می کنند و شور و شوق دانش آموزان جلوه زیبایی به جامعه می بخشد.
آخرین اخبار