کد خبر: ۶۷۶۹۷
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب کبیری اسلامی و در آستانه 22 بهمن ماه ایستگاه پمپاژ آب های سطحی ناحیه منفصل شهری شهرک " دانش " فعالیت آزمایشی خود را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجتبی منتظری رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین در حاشیه افتتاح این ایستگاه گفت : این ایستگاه با 4دستگاه الکترو پمپ و با ظرفیت 1200لیتر در ثانیه و با اعتباری بالغ بر 4میلیارد ریال به بهره برداری رسیده و فعالیت آزمایشی خود را آغاز کرده است .

وی تصریح کرد: با راه اندازی و بهره برداری از این ایستگاه که با همکاری شهرداری منطقه یک قزوین به انجام رسیده است ؛ از این پس کل آب های سطحی این شهرک از طریق این ایستگاه به کانال " ال هفت " پمپاژ و تخلیه خواهد شد .

عضو هیات مدیره سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین سپس به امکانات جانبی این طرح اشاره کرد و افزود: در این پروژه علاوه بر احداث اتاق کنترل برق با مساحت 12 متر مربع و بکار گیری و جاگذاری سیصد متر لوله جمع کننده با قطر 800میلی متر جهت جمع آوری و انتقال آب های سطحی ضلع غربی ایستگاه پمپاژ ؛ احداث سبتیک نیز با ظرفیت 100متر مکعب و کانال انتقال به طول 300متر صورت گرفته است .

منتظری در پایان اظهار امیدواری کرد: امیدواریم با راه اندازی و فعالیت این ایستگاه ساکنان این شهرک که پیش از این با کوچک ترین بارش به دلیل تجمع روان آب ها در جنوب شهرک دچار مشکلات فراوانی در تردد و رفت و آمد می شدند ؛ از این پس شاهد آبگرفتگی معابر ، نهرها ، کانال های داخلی و در محل زیر گذر پل حاشیه اتوبان نخواهیم بود .


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.