کد خبر: ۶۷۶۹۷
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب کبیری اسلامی و در آستانه 22 بهمن ماه ایستگاه پمپاژ آب های سطحی ناحیه منفصل شهری شهرک " دانش " فعالیت آزمایشی خود را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجتبی منتظری رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین در حاشیه افتتاح این ایستگاه گفت : این ایستگاه با 4دستگاه الکترو پمپ و با ظرفیت 1200لیتر در ثانیه و با اعتباری بالغ بر 4میلیارد ریال به بهره برداری رسیده و فعالیت آزمایشی خود را آغاز کرده است .

وی تصریح کرد: با راه اندازی و بهره برداری از این ایستگاه که با همکاری شهرداری منطقه یک قزوین به انجام رسیده است ؛ از این پس کل آب های سطحی این شهرک از طریق این ایستگاه به کانال " ال هفت " پمپاژ و تخلیه خواهد شد .

عضو هیات مدیره سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین سپس به امکانات جانبی این طرح اشاره کرد و افزود: در این پروژه علاوه بر احداث اتاق کنترل برق با مساحت 12 متر مربع و بکار گیری و جاگذاری سیصد متر لوله جمع کننده با قطر 800میلی متر جهت جمع آوری و انتقال آب های سطحی ضلع غربی ایستگاه پمپاژ ؛ احداث سبتیک نیز با ظرفیت 100متر مکعب و کانال انتقال به طول 300متر صورت گرفته است .

منتظری در پایان اظهار امیدواری کرد: امیدواریم با راه اندازی و فعالیت این ایستگاه ساکنان این شهرک که پیش از این با کوچک ترین بارش به دلیل تجمع روان آب ها در جنوب شهرک دچار مشکلات فراوانی در تردد و رفت و آمد می شدند ؛ از این پس شاهد آبگرفتگی معابر ، نهرها ، کانال های داخلی و در محل زیر گذر پل حاشیه اتوبان نخواهیم بود .


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
احداث گورستان منطقه‌ای در شرق و غرب پایتخت مجوز قانونی دارد

احداث گورستان منطقه‌ای در شرق و غرب پایتخت مجوز قانونی دارد

مدیرعامل اسبق بهشت زهرا گفت: کمبود جا برای دفن اموات مدتهاست شروع شده و بر همین اساس طرح توسعه منطقه‌ای بهشت زهرا در شمال و جنوب و شرق و غرب تهران با اخذ وجاهت قانونی از فرمانداری و شورای شهر وقت کلید خورد.
قرائت سوگند سید محمدعلی افشانی شهردار تهران + متن سوگندنامه

قرائت سوگند سید محمدعلی افشانی شهردار تهران + متن سوگندنامه

در حالی که قرار بود در مراسم تحلیف افشانی شهردار جدید تهران استاندار و فرماندار تهران نیز حضور یابند اما هیچ یک از آنها در این مراسم حاضر نشدند.