کد خبر: ۶۷۶۸۱
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از تکمیل فاز اول کاشت درختان کمپینگ غدیر تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پیام جوادیان با بیان اینکه از سال گذشته اقدامات برای توسعه بوستان غدیر به عنوان یک کمپینگ اسکان اضطراری در شهر قم آغاز شده است، اظهار کرد: پس از سفر مقام معظم رهبری به استان قم احداث کمپینگ‌های اسکان اضطراری در برنامه مجموعه استان قرار گرفت که در این راستا دو بوستان فدک و غدیر به عنوان کمپینگ منظور شدند.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه اقدامات تکمیل امکانات و بسترهای خدمات رسانی در بوستان فدک و تبدیل آن به کمپینگ تکمیل شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به حجم بالای مسافرین ورودی به شهر قم نیاز بود که فضاهایی برای اسکان اضطراری آماده شود که در این راستا در نخستین گام اواخر سال گذشته بوستان فدک آماده و در اختیار زائرین قرار گرفت.
جوادیان با تاکید بر اینکه این کمپینگ امکاناتی از جمله نمازخانه، سرویس بهداشتی، حمام، مراکز خدماتی، رستوران و... دارد، بیان کرد: چنین شرایطی برای بوستان غدیر نیز در حال ایجاد است.
وی با اشاره به تکمیل عمده فعالیت‌های عمرانی برای تبدیل بوستان غدیر به کمپینگ شهری، تصریح کرد: كاشت درخت در فاز يك كمپينگ غدير نيز تا نوروز تكميل خواهد شد.
مديرعامل سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري قم به آماده سازي كمپينگ غدير تا ايام عيد اشاره كرد و اظهار داشت: تاكنون اقداماتي از قبيل مسائل فني، نصب آلاچيق و تأمین روشنايي اين بوستان انجام شده و تلاش‌ها براي آماده سازي بوستان با جديت ادامه دارد.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.