کد خبر: ۶۷۶۸۱
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از تکمیل فاز اول کاشت درختان کمپینگ غدیر تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پیام جوادیان با بیان اینکه از سال گذشته اقدامات برای توسعه بوستان غدیر به عنوان یک کمپینگ اسکان اضطراری در شهر قم آغاز شده است، اظهار کرد: پس از سفر مقام معظم رهبری به استان قم احداث کمپینگ‌های اسکان اضطراری در برنامه مجموعه استان قرار گرفت که در این راستا دو بوستان فدک و غدیر به عنوان کمپینگ منظور شدند.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با بیان اینکه اقدامات تکمیل امکانات و بسترهای خدمات رسانی در بوستان فدک و تبدیل آن به کمپینگ تکمیل شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به حجم بالای مسافرین ورودی به شهر قم نیاز بود که فضاهایی برای اسکان اضطراری آماده شود که در این راستا در نخستین گام اواخر سال گذشته بوستان فدک آماده و در اختیار زائرین قرار گرفت.
جوادیان با تاکید بر اینکه این کمپینگ امکاناتی از جمله نمازخانه، سرویس بهداشتی، حمام، مراکز خدماتی، رستوران و... دارد، بیان کرد: چنین شرایطی برای بوستان غدیر نیز در حال ایجاد است.
وی با اشاره به تکمیل عمده فعالیت‌های عمرانی برای تبدیل بوستان غدیر به کمپینگ شهری، تصریح کرد: كاشت درخت در فاز يك كمپينگ غدير نيز تا نوروز تكميل خواهد شد.
مديرعامل سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري قم به آماده سازي كمپينگ غدير تا ايام عيد اشاره كرد و اظهار داشت: تاكنون اقداماتي از قبيل مسائل فني، نصب آلاچيق و تأمین روشنايي اين بوستان انجام شده و تلاش‌ها براي آماده سازي بوستان با جديت ادامه دارد.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.