کد خبر: ۶۷۶۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۷
سخنگوی شورای شهر قم مطرح کرد
سخنگوی شورای اسلامی شهر قم گفت: اعضای شورای شهر قم بارها در خصوص ضرورت استفاده از حمل و نقل پاک در شهر قم و توسعه وسایل نقلیه پاک تاکید کرده‌اند و در این زمینه نیز پروژه سرمایه‌گذاری خط خودرو برقی در این شهر اجرایی خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمود مسگری در گفت‌وگو با خبرنگاران در قم، با اشاره به آخرین تصمیمات شورای شهر قم در خصوص مسائل شهری و شهرداری اظهار کرد: آخرین مصوبه‌ای که صحن علنی شورا داشته مربوط به مزایده راه‌اندازی خط ماشین‌های برقی در

با توجه به اهمیت بحث استفاده از انرژی پاک خصوصا انرژی الکتریکی در وسایل نقلیه‌ای سرمایه‌گذاری مراجعه کرده که هفت دستگاه خودرو برقی را در مسیر پیاده‌راه ارم راه‌اندازی کند که شورا با کلیات آن موافقت کرده است.

با بیان اینکه این پروژه سرمایه‌گذاری است و هزینه اندکی نیز برای آن مشخص شده است افزود: اصل قرارداد که انجام شود در خصوص نرخ‌گذاری نیز تصمیم‌گیری خواهد شد که قطعا بسیار پایین‌تر از تاکسی و اتوبوس خواهد بود و این اقدام برای افزایش استفاده از حمل و نقل پاک انجام شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه پیاده‌راه ارم در حال اجرا است باید بستری برای تردد آسان‌تر مردم در این محور فراهم شده و به همین خاطر این پروژه در دستور کار قرار گرفته است.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شورای شهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.