کد خبر: ۶۷۶۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۷
سخنگوی شورای شهر قم مطرح کرد
سخنگوی شورای اسلامی شهر قم گفت: اعضای شورای شهر قم بارها در خصوص ضرورت استفاده از حمل و نقل پاک در شهر قم و توسعه وسایل نقلیه پاک تاکید کرده‌اند و در این زمینه نیز پروژه سرمایه‌گذاری خط خودرو برقی در این شهر اجرایی خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمود مسگری در گفت‌وگو با خبرنگاران در قم، با اشاره به آخرین تصمیمات شورای شهر قم در خصوص مسائل شهری و شهرداری اظهار کرد: آخرین مصوبه‌ای که صحن علنی شورا داشته مربوط به مزایده راه‌اندازی خط ماشین‌های برقی در

با توجه به اهمیت بحث استفاده از انرژی پاک خصوصا انرژی الکتریکی در وسایل نقلیه‌ای سرمایه‌گذاری مراجعه کرده که هفت دستگاه خودرو برقی را در مسیر پیاده‌راه ارم راه‌اندازی کند که شورا با کلیات آن موافقت کرده است.

با بیان اینکه این پروژه سرمایه‌گذاری است و هزینه اندکی نیز برای آن مشخص شده است افزود: اصل قرارداد که انجام شود در خصوص نرخ‌گذاری نیز تصمیم‌گیری خواهد شد که قطعا بسیار پایین‌تر از تاکسی و اتوبوس خواهد بود و این اقدام برای افزایش استفاده از حمل و نقل پاک انجام شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه پیاده‌راه ارم در حال اجرا است باید بستری برای تردد آسان‌تر مردم در این محور فراهم شده و به همین خاطر این پروژه در دستور کار قرار گرفته است.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شورای شهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی چیست؟

خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی چیست؟

مرکز پژوهش‌های مجلس خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی را برای نظام بانکی کشور عدم به روزرسانی استاندارهای بانکی در مقایسه با استاندارهای بین المللی دانست، اما کارشناسان اقتصادی معتقدند خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی عدم اجرای صحیح "بانکداری بدون ربا" است.