کد خبر: ۶۷۶۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۷
سخنگوی شورای شهر قم مطرح کرد
سخنگوی شورای اسلامی شهر قم گفت: اعضای شورای شهر قم بارها در خصوص ضرورت استفاده از حمل و نقل پاک در شهر قم و توسعه وسایل نقلیه پاک تاکید کرده‌اند و در این زمینه نیز پروژه سرمایه‌گذاری خط خودرو برقی در این شهر اجرایی خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمود مسگری در گفت‌وگو با خبرنگاران در قم، با اشاره به آخرین تصمیمات شورای شهر قم در خصوص مسائل شهری و شهرداری اظهار کرد: آخرین مصوبه‌ای که صحن علنی شورا داشته مربوط به مزایده راه‌اندازی خط ماشین‌های برقی در

با توجه به اهمیت بحث استفاده از انرژی پاک خصوصا انرژی الکتریکی در وسایل نقلیه‌ای سرمایه‌گذاری مراجعه کرده که هفت دستگاه خودرو برقی را در مسیر پیاده‌راه ارم راه‌اندازی کند که شورا با کلیات آن موافقت کرده است.

با بیان اینکه این پروژه سرمایه‌گذاری است و هزینه اندکی نیز برای آن مشخص شده است افزود: اصل قرارداد که انجام شود در خصوص نرخ‌گذاری نیز تصمیم‌گیری خواهد شد که قطعا بسیار پایین‌تر از تاکسی و اتوبوس خواهد بود و این اقدام برای افزایش استفاده از حمل و نقل پاک انجام شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه پیاده‌راه ارم در حال اجرا است باید بستری برای تردد آسان‌تر مردم در این محور فراهم شده و به همین خاطر این پروژه در دستور کار قرار گرفته است.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شورای شهر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

با خلق دلار حدود 5000 هزار تومانی، تابو پرواز دلار شکست و ارزش پول ملی کشورمان به پایین ترین سطح ممکن در تاریخ ایران رسید، رکوردی که با خود معیشت ایرانیان را تکان خواهد داد، آنهم از نوع زلزله 9 ریشتری.
هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

برخی کارشناسان معتقدند با توجه به رکود حاکم بر بازار و رکود زنی طلا ممکن است قاچاق این فلز گرانبها و همچنین بورس طلای کم اجرت و دست دوم تقویت شود.