کد خبر: ۶۷۶۶۲
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۸
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم خبر داد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی در نقاط مختلف استان بارش پراکنده خواهیم داشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا قاضی در گفت‌وگو با خبرنگاران در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان کمی ابری، از بعد از ظهر افزایش ابر، در اواخر وقت بارش پراکنده و گاهی همراه با وزش باد است، امروز حداقل وحداکثر دمای قم 1- درجه و 16 درجه است.

وی ادامه داد: امروز، فردا و روز سه شنبه جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: فردا آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری، در برخی از ساعات بارش پراکنده و در اواخر وقت وزش باد نسبتا شدید است، فردا حداقل و حداکثر دمای قم 4 درجه و 16 درجه است.

قاضی روند تغییرات دمایی استان قم در روزهای آینده را افزایشی دانست و تصریح کرد: در روز سه شنبه آب و هوای استان قم قسمتی ابری، در اواخر وقت بارش پراکنده و وزش باد است، حداکثر دمای استان در آن روز 17 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 1- درجه و 16 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 22 کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب شرقی در این شهر بودیم، حداقل و حداکثر رطوبت نسبی در قم در 24 ساعت گذشته به 36 درصد و 84 درصد رسید.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب شهر قم با 1- درجه و منطقه فدک با 16 درجه بود.
برچسب ها: قم ، شهرفردا ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

با خلق دلار حدود 5000 هزار تومانی، تابو پرواز دلار شکست و ارزش پول ملی کشورمان به پایین ترین سطح ممکن در تاریخ ایران رسید، رکوردی که با خود معیشت ایرانیان را تکان خواهد داد، آنهم از نوع زلزله 9 ریشتری.
هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

برخی کارشناسان معتقدند با توجه به رکود حاکم بر بازار و رکود زنی طلا ممکن است قاچاق این فلز گرانبها و همچنین بورس طلای کم اجرت و دست دوم تقویت شود.