کد خبر: ۶۷۶۶۲
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۸
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم خبر داد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی در نقاط مختلف استان بارش پراکنده خواهیم داشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا قاضی در گفت‌وگو با خبرنگاران در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان کمی ابری، از بعد از ظهر افزایش ابر، در اواخر وقت بارش پراکنده و گاهی همراه با وزش باد است، امروز حداقل وحداکثر دمای قم 1- درجه و 16 درجه است.

وی ادامه داد: امروز، فردا و روز سه شنبه جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: فردا آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری، در برخی از ساعات بارش پراکنده و در اواخر وقت وزش باد نسبتا شدید است، فردا حداقل و حداکثر دمای قم 4 درجه و 16 درجه است.

قاضی روند تغییرات دمایی استان قم در روزهای آینده را افزایشی دانست و تصریح کرد: در روز سه شنبه آب و هوای استان قم قسمتی ابری، در اواخر وقت بارش پراکنده و وزش باد است، حداکثر دمای استان در آن روز 17 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 1- درجه و 16 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 22 کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب شرقی در این شهر بودیم، حداقل و حداکثر رطوبت نسبی در قم در 24 ساعت گذشته به 36 درصد و 84 درصد رسید.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب شهر قم با 1- درجه و منطقه فدک با 16 درجه بود.
برچسب ها: قم ، شهرفردا ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.