کد خبر: ۶۷۶۶۱
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۵
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان خبر داد
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از امروز افزایش دما محسوس‌تر خواهد شد، از دوشنبه مجددا همراه با رشد ابر، شدت وزش باد افزایش خواهد یافت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی ملاشاهی در گفت‌وگو با خبرنگاران در زاهدان اظهار کرد: آسمان استان قسمتی ابری ،باخروج سامانه بارشی از مرزهای شرقی استان اما با  توجه به رطوبت موجود ، بعدازظهر در برخی نقاط مرز شرقی ونواحی مرکزی استان شاهد رشد ابر خواهیم بود بطوریکه شرایط برای بارش های پراکنده وجزیی در این مناطق  مهیا می باشد.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان افزود: از نظر دمایی نیز روند افزایشی دما را خواهیم داشت و از فردا افزایش دما محسوس تر خواهد شد.

وی گفت: از دوشنبه  مجددا همراه با رشد ابر، شدت وزش باد افزایش خواهد یافت وتا چهارشنبه در جنوب شرق ، نواحی مرکزی ومرز غربی استان وزش بادهای نسبتا شدید جنوبی منجر به خیزش گردوخاک وکاهش دید در این مناطق خواهد شد.

ملاشاهی بیان کرد: روزهای سه شنبه وچهارشنبه شدت وزش باد شدیدتر خواهدبود، دو روز آینده دریای عمان نسبتا آرام می باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اصلاح نظام استخدام و دستمزد کارکنان شهرداری‌ها

اصلاح نظام استخدام و دستمزد کارکنان شهرداری‌ها

بیست و سومین نشست کمیسیون برنامه‌ریزی و سرمایه سازمانی دبیرخانه مجمع شهرداران کلانشهرها به میزبانی شهرداری تهران و حضور معاونان برنامه‌ریزی و توسعه شهری کلان شهرهاي كشور برگزارشد.