کد خبر: ۶۷۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۴
فرمانده انتظامی خراسان شمالی خبر داد
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری دو نفر قاتل فراری پس از 48 ساعت در شهرستان شیروان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار علیرضا مظاهری درباره علت این قتل اظهار کرد: پنج‌شنبه هفته گذشته دو نفر موتورسوار با حمله به فردی در خیابان، وی را مورد اصابت چاقو قرار می‌دهند و از صحنه جرم فرار می‌کنند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی در ادامه بیان کرد: بااطلاع مردم به پلیس 110 ماموران انتظامی سریعا در محل صحنه قرار گرفته و فرد مجروح به بیمارستان منتقل می شود.

وی ادامه داد: متأسفانه فرد مجروح به علت شدت جراحت و خون‌ریزی ساعاتی پیش در بیمارستان شیروان فوت می‌کند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی تصریح کرد: مأموران با تلاش‌های شبانه‌روزی طی این مدت دو نفر قاتل را شناسایی و ظهر روز شنبه در یک عملیات غافلگیرانه قاتلان را دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به مراجع قضایی تحویل دادند.

سردار مظاهری توصیه کرد: هم استانی‌ها آستانه صبر و تحمل خود را بالابرده و از حمل هرگونه سلاح خودداری کنند چراکه حمل سلاح در هر شرایطی جرم و برخورد قانونی می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.