کد خبر: ۶۷۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۴
فرمانده انتظامی خراسان شمالی خبر داد
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری دو نفر قاتل فراری پس از 48 ساعت در شهرستان شیروان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار علیرضا مظاهری درباره علت این قتل اظهار کرد: پنج‌شنبه هفته گذشته دو نفر موتورسوار با حمله به فردی در خیابان، وی را مورد اصابت چاقو قرار می‌دهند و از صحنه جرم فرار می‌کنند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی در ادامه بیان کرد: بااطلاع مردم به پلیس 110 ماموران انتظامی سریعا در محل صحنه قرار گرفته و فرد مجروح به بیمارستان منتقل می شود.

وی ادامه داد: متأسفانه فرد مجروح به علت شدت جراحت و خون‌ریزی ساعاتی پیش در بیمارستان شیروان فوت می‌کند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی تصریح کرد: مأموران با تلاش‌های شبانه‌روزی طی این مدت دو نفر قاتل را شناسایی و ظهر روز شنبه در یک عملیات غافلگیرانه قاتلان را دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به مراجع قضایی تحویل دادند.

سردار مظاهری توصیه کرد: هم استانی‌ها آستانه صبر و تحمل خود را بالابرده و از حمل هرگونه سلاح خودداری کنند چراکه حمل سلاح در هر شرایطی جرم و برخورد قانونی می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.