کد خبر: ۶۷۶۵۷
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۲
طی ماه گذشته
رئیس پلیس راه استان زنجان از وقوع 192 فقره تصادف در محورهای استان طی دی‌ماه سال‌جاری خبر داد و گفت: 11 فقره از مجموع تصادفات فوتی بوده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی اصغر شیرمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان از وقوع 11 فقره تصادف فوتی در دی‌ماه سال‌جاری خبر داد و اظهار کرد: این تعداد تصادف در مقایسه با مدت زمان مشابه سال‌گذشته افزایش 22 درصدی یافته است.

وی تعداد تلفات ناشی از تصادفات فوتی را در دی‌ماه سال‌جاری 11 نفر اعلام کرد و افزود: این آمار نسبت به بازه زمانی مشابه سال‌گذشته افزایش 57 موردی را نشان می‌دهد.

رئیس پلیس راه استان زنجان به وقوع 59 فقره تصادف جرحی در ماه گذشته اشاره و تصریح کرد: این تعداد تصادف جرحی 70 مصدوم بر جای گذاشته است.

شیرمحمدی از وقوع 126 فقره تصادف خسارتی طی ماه گذشته در محورهای مواصلاتی استان زنجان خبر داد و گفت: این تعداد تصادف در مقایسه با مدت زمان مشابه سال‌گذشته افزایش 29 درصدی یافته است.

وی به افزایش 23 درصدی مجموع تصادفات روی داده در محورهای استان زنجان در دی‌ماه سال‌جاری اشاره کرد و افزود: در این بازه زمانی 192 فقره تصادف روی داده است.

رئیس پلیس راه استان زنجان با بیان اینکه علت 35 درصد تصادفات دی‌ماه سال‌جاری خستگی جسمی و خواب‌آلودگی گزارش شده است، ادامه داد: تخطی از سرعت مطمئنه با 31 درصد در رده بعدی تخلفات منجر به تصادف در این بازه زمانی شده است.

شیرمحمدی خودروهای سواری را با 70 درصد درگیرترین خودرو در تصادفات ماه گذشته در محورهای استان اعلام کرد و گفت: تریلر و کامیون هم در این بازه زمانی، در 13 درصد از تصادفات دخیل بوده است.

وی با اشاره به اینکه 28 درصد از تصادفات دی‌ماه سال‌جاری در بین ساعات 12 تا 16 روی داده است، تصریح کرد: 30 درصد از تصادفات هم مابین کیلومترهای یک تا 20 اتفاق افتاده است.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، حادثه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

همه ساله با شروع ماه مهر کوچه ها و خیابان ها رنگ و بوی دیگری پیدا می کنند و شور و شوق دانش آموزان جلوه زیبایی به جامعه می بخشد.
روس‌ها می‌توانند خودوری پوتین را بخرند/ تصاویر

روس‌ها می‌توانند خودوری پوتین را بخرند/ تصاویر

روس‌ها به زودی فرصت خرید نسخه کوچک‌تر از خودروی رسمی ولادیمیر پوتین را خواهند داشت، زیرا خودروی لوکس اوروس سنات در نمایشگاه مسکو معرفی شده است. هدف نهایی این شرکت فروش ۱۰ هزار خودرو در سال است.