کد خبر: ۶۷۶۵۶
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۴:۱۲
همزمان با ایام دهه فجر 96 صورت گرفت
معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از ارسال محموله کمک‌های آستان قدس رضوی به مناطق زلزله‌زده غرب کشور همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مصطفی خاکسار قهرودی ابراز کرد: همزمان با ایام الله دهه فجر امسال 58 خودرو حامل کمک‌های آستان قدس رضوی به مناطق زلزله‌زده غرب کشور ارسال شد.

وی با بیان اینکه این اقلام شامل وسایل گرمایشی همچون هیترهای برقی، پتو، چادر، مواد خوراکی، آب‌معدنی، شوینده، غذاهای کنسرو شده و غیره بود، تصریح کرد: اقلام ارسالی به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه عموما در مناطق قصر شیرین، کوزران، سرپل ذهاب، گیلان غرب و دالاهو توزیع شده است.

وی افزود: این اقلام توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه و با همراهی خادمیاران رضوی این استان در مناطق زلزله‌زده توزیع شده است.

خاکسار با اشاره به اینکه ۱۲ بهمن سال جاری ۲۵ دستگاه خودرو، ۱۵ بهمن، 19 دستگاه خودرو؛ ۱۷ بهمن،  11 دستگاه و در آستانه روز 22 بهمن نیز 3 دستگاه خودرو نیسان حاوی اقلام امدادی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ارسال شده است، افزود: تهیه و ارسال 1000 عدد چادر مسافرتی، ارسال 18 کانکس، اعزام سه تیم پزشکی برای درمان زلزله‌زدگان آسیب دیده، اعطای داروی رایگان به بیماران نیازمند مناطق زلزله زده و راه اندازی آشپزخانه صحرایی به مدت دوازده روز در شهرستان سرپل ذهاب و توزیع غذای گرم به تعداد 100 هزار پرس میان آسیب‌دیدگان زلزله از جمله اقدامات معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی در مناطق زلزله زده غرب کشور بوده است.

معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: پیش از این نیز از ابتدای وقوع حادثه تا ابتدای دهه فجر امسال حدود ۲۴۰ خودرو توسط معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی به مناطق زلزله‌زده غرب کشور ارسال شده بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.