کد خبر: ۶۷۶۳۶
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
رئیس شورای اسلامی شهر تهران تاکیدکرد
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اقدامات گسترده‌ای که در طول انقلاب اسلامی ایران در حوزه خدمات شهری صورت گرفته است، گفت: امروز در اکثر شهرهای کشور زیربناها کامل شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگاران، در تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در حوزه مدیریت شهری ظرف 39 سال گذشته، گفت: در مورد مدیریت شهری تهران در طول انقلاب اسلامی ایران زحمات زیادی کشیده شده است. شهرداران بسیاری آمده‌اند و رفته‌اند اما نکته‌ای که قابل توجه است این است که نظام جمهوری اسلامی ایران قانون شوراها را اجرا کرد به شکلی که امروز 20 سال از قانون شوراها می‌گذرد و شهرداران به صورت غیرمستقیم توسط مردم انتخاب می‌شوند.

وی افزود: زیربناهای شهرها در تمام کشور عمدتا ساخته شده؛ در همین تهران فاضلاب که از معضلاتی بود که در ابتدای انقلاب در حوزه مدیریت شهری داشتیم امروز در حال تکمیل است. مترو مسئله بسیار مهمی بود که امروز و توسط نیروهای بومی کشور و متخصصان داخلی ساخته شده و در حال حاضر بیش از 2.5 میلیون مسافر را در روز جابجا می‌کند. خوشبختانه امروز در شهرهای کشور زیربناهایی همچون پل‌ها، اتوبان‌ها، خیابان‌ها و ... همه به نتیجه رسیده‌ است.  امروز در شهرها مشکل برق رسانی، گازرسانی نداریم. در مورد آب رسانی نیز اگر باران خوبی داشته باشیم و مصرف درستی انجام دهیم مشکل آب نیز نداریم، لذا زیربناهای شهرها کامل شده است.

وی تاکید کرد: امروز نکته‌ای که مردم را دچار مشکل کرده است مسئله آلودگی هوا و ترافیک است که با کارآمدی باید این معضلات را نیز حل و فصل کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اثرات تک‌تازی‌های نرخ ارز در بازار مسکن؛ گرانی در کمین بازار اجاره در تابستان

اثرات تک‌تازی‌های نرخ ارز در بازار مسکن؛ گرانی در کمین بازار اجاره در تابستان

نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: نوسانات نرخ ارز با رشد حبابی قیمت اوراق تسهیلات مسکن، مصالح و ملزومات ساختمانی خودنمایی کرد اما نگران کننده تر از آن احتمال گرانی بی ضابطه اجاره بها در تابستان امسال است که باید برای آن چاره اندیشی کرد.
تعیین دستوری نرخ ارز چقدر پایدار است ؟

تعیین دستوری نرخ ارز چقدر پایدار است ؟

عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس دهم گفت: قیمت ارز را نمی توان دستوری تعیین کرد ، چرا که الزاماتی دارد و باید عملی و اجرایی شود.