کد خبر: ۶۷۶۱۲
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۷
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر:
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: ۶۰ میلیارد تومان کمک نقدی برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه توسط جمعیت هلال احمر جمع آوری شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا اندام در همایش «هلال همدلی» که در گرگان برگزار شد، اظهار کرد: بعد از حادثه زلزله کرمانشاه بیش از ۶۰ میلیارد تومان کمک نقدی و حدود ۱۰۰ میلیارد تومان کمک غیرنقدی جمع آوری شد.

وی افزود: سهم استان گلستان از کمک های جمع آوری شده نقدی و غیر نقدی حدود چهارمیلیارد تومان بوده که در نوع خودش عدد بزرگی است.

اندام اظهار کرد: تا به امروز حدود ۶ میلیارد تومان کمک های درمانی در سطح کشور داشته ایم و این کار جز با کمک خیرین میسر نمی شود.

وی ادامه داد: ما داوطلبان جمعیت هلال احمر در کمترین زمان بیشترین امکانات را به مردم ارائه دهیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.