کد خبر: ۶۷۶۱۲
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۷
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر:
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: ۶۰ میلیارد تومان کمک نقدی برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه توسط جمعیت هلال احمر جمع آوری شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا اندام در همایش «هلال همدلی» که در گرگان برگزار شد، اظهار کرد: بعد از حادثه زلزله کرمانشاه بیش از ۶۰ میلیارد تومان کمک نقدی و حدود ۱۰۰ میلیارد تومان کمک غیرنقدی جمع آوری شد.

وی افزود: سهم استان گلستان از کمک های جمع آوری شده نقدی و غیر نقدی حدود چهارمیلیارد تومان بوده که در نوع خودش عدد بزرگی است.

اندام اظهار کرد: تا به امروز حدود ۶ میلیارد تومان کمک های درمانی در سطح کشور داشته ایم و این کار جز با کمک خیرین میسر نمی شود.

وی ادامه داد: ما داوطلبان جمعیت هلال احمر در کمترین زمان بیشترین امکانات را به مردم ارائه دهیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

با خروج آمریکا از برجام دو سناریو ماندن و رفتن اروپایی‌ها از صنعت خودرو محتمل است که می تواند وضعیت بازار خودرو را تغییر دهد. هرچند مجلسی‌ها معتقدند قراردادهای خودرویی مانع از خروج یک جانبه خودروسازان خارجی است و منجر به پرداخت غرامت خواهد شد.
ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی از ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان خبر داد که براساس آن گردشگر، تعامل آموزشی، احساسی، اجتماعی و مشارکتی با مکان و مردمی که در آن سکونت دارند خواھد داشت و از همین رو گردشگر خود را ھمچون شھروند حس می کند.