کد خبر: ۶۷۵۶۰
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۱
مدیرعامل ستاد دیه استان البرز خبر داد
مدیرعامل ستاد دیه استان البرز از وجود ۳۴۳ مددجوی جرائم غیرعمد در زندان‌های استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدباقر مقدسی با اشاره به اینکه ستاد دیه استان در روزهای پلیانی سال و فر را رسیدن نوروز ۹۷ درصدد است مددجویان جرائم غیر عمد خود را با مساعدت بیش‌ازپیش خیرین و گذشت شاکیان آزاد کند، اظهار کرد: تحقق این هدف بزرگ برای گرم شدن کانون زندگی خانواده‌هایی که چشم‌انتظار بازگشت سرپرستان خود هستند بدون مساعدت همگانی مردم، خیرین و شاکیان امکان‌پذیر نخواهد بود.

وی بابیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۶۰ مددجوی جرائم غیر عمد در استان البرز با بدهی بالغ‌بر ۴۰۷ میلیارد ریال آزادشده‌اند، افزود: از این تعداد زندانی ۱۷ نفر خانم  که به دلیل مشکلات مالی در زندان به سر می‌بردند نیز آزاد شدند.

مدیرعامل ستاد دیه استان البرز با اعلام اینکه شاکیان این افراد زندانی، مساعدت خوبی با ستاد دیه داشته‌اند، از طرفی باید قدردان مساعدت بیش‌ازپیش خیرین و نیکوکاران در این بخش بود، تصریح کرد: ۱۴۵ میلیارد ریال از بدهی یادشده توسط گذشت شاکیان تأمین‌شده است.

مقدسی همچنین بابیان اینکه در حال حاضر ۳۴۳ مددجوی جرائم غیر عمد در زندان‌های استان به سر می‌برند که از این تعداد ۱۲ نفر زن هستند، خاطرنشان کرد: ۶۴ درصد این زندانیان را بدهکاران مالی، ۳۴ درصد بدهکاران مهریه و نفقه و ۲ درصد دیه تشکیل می‌دهد.

وی با تأکید بر اینکه آزادسازی زندانیان زن در اولویت اهداف ستاد دیه استان البرز قرار دارد، یادآور شد: امیدواریم تا پایان سال جاری تمام زندانیان ازجمله ۱۲ زندانی زن یادشده به همت خیرین و مردم آزاد و به کانون گرم خانواده‌های خود بازگردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.