کد خبر: ۶۷۵۴۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
مسئول برگزاری نمایشگاه خیریه عکس « آرزوهای گمشده » گفت: با کمک مردم و مسئولان استانی ۱۳ میلیون تومان کمک نقدی به نفع زلزله‌زدگان استان جمع‌آوری شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حامد موسوی نژاد در گفت‌و گو با خبرنگاران در بجنورد اظهار داشت:عواید حاصل از فروش عکس‌ها‌ی این نمایشگاه به نفع زلزله‌زدگان روستاهای اخلی و دنگل هزینه خواهد شد.

وی افزود: این نمایشگاه در قالب فروش عکس به ‌نفع زلزله‌زدگان استان خراسان شمالی از هشتم لغایت 15 بهمن ماه به مدت یک هفته در بجنورد دایر شد که به دلیل  استقبال گسترده همشهریان و دستگاه‌های اجرایی  زمان برگزاری آن تا 19 بهمن ماه تمدید شد.

مسئول برگزاری نمایشگاه خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه  32 اثر از مجموعه عکس‌های حامد موسوی نژاد و امیرحسین صحرا نورد از طبیعت استان در قاب نمایشگاه خیریه «آرزوهای گمشده» به نمایش گذاشته شد.

وی در ادامه افزود: این اولین نمایشگاه خیریه بود که در قالب فروش عکس به‌نفع زلزله زدگان استان خراسان شمالی دایر و بیش از 13 میلیون تومان فروش تابلو برای کمک به مردم مناطق زلزله زده استان جمع آوری شد.

موسوی نژاد خاطرنشان کرد: تمام سود حاصل از فروش تابلوها با نظارت استانداری، سازمان ورزش و جوانان و دهیاری‌ برای زلزله زدگان روستاهای اخلی و دنگل استان خراسان شمالی هزینه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه عکس " آرزو های گمشده " بیشترین فروش را در بین نمایشگاه خیریه  برگزار شده استان داشته است تاکید کرد: این امر نشان از نوع دوستى مردم و مسئولین استان در قبال مردم و هم‌استانی‌هاى خود در شرایط حساس را دارد.

مسئول برگزاری نمایشگاه در پایان گفت: استاندار خراسان شمالی و نماینده ولی فقیه در استان با خرید تابلو به مبلغ دو میلیون تومان، سرپرست سیاسی و امنیتی استانداری با خرید تابلو به مبلغ یک میلیون تومان، مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری با خرید تابلو به مبلغ یک میلیون، شهردار بجنورد با خرید تابلو به مبلغ دو میلیون تومان و مدیر کل ورزش و استان نیز با خرید تابلو به مبلغ دو میلیون تومان به زلزله‌زدگان خراسان شمالی کمک کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.