کد خبر: ۶۷۵۲۴
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌شمالی خبر داد
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌شمالی مسیرهای راهپیمایی مردم خراسان‌شمالی در یوم الله 22 بهمن را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدعلی سالاری در گفتگو با خبرنگاران در بجنورد با اشاره به برگزاری مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهرهای خراسان شمالی گفت: راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در 42 شهر و شهرستان خراسان شمالی برگزاری می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌شمالی ضمن اعلام مسیرهای راهپیمایی این روز ادامه داد: راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در  بجنورد از محل میدان شهید به مقصد بلوار مصلی از ساعت 9 صبح با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج علی‌اکبری؛ رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور، شیروان از چهارراه دفاع تا مصلی از ساعت 9:30 صبح با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین کوثری؛ امام‌جمعه شهر شیروان، اسفراین از مجتمع فرهنگی بسیج تا میدان امام از ساعت 10:30 صبح با سخنرانی، مسلم محمدیاران؛ دادستان شهرستان بجنورد، آشخانه از ورودی شهر تا مصلی نماز جمعه از ساعت 9:30 صبح با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین خادمی؛ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، جاجرم با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی؛ امام‌جمعه شهر جاجرم از 10:30 صبح از مسجد صاحب‌الزمان تا میدان امام خمینی (ره)، فاروج با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین گلزاده؛ عضو دفتر تبلیغات و مجمع تقریب مذاهب اسلامی از ساعت  09:30 از مسجد آل یاسین این شر تا چهارراه رضوی برگزار می‌شود. 

وی در ادامه به مسیر راهپیمایی شهرهای دیگر استان اشاره کرد و گفت: در گرمه با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین تاتاری؛ امام‌جمعه شهر گرمه از ساعت 09:30 و در میدان ارشاد تا چهارراه مرکزی، راز با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین حیدری؛ رئیس عقیدتی سیاسی تیپ 130 شهید دلجویان 09:30 میدان معلم تا شهرداری این شهر انجام می‌شود.

سالاری در پایان از همه مردم خراسان شمالی خواست تا با لبیک به ندای رهبر انقلاب 22 بهمن تماشایی را خلق کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

با خروج آمریکا از برجام دو سناریو ماندن و رفتن اروپایی‌ها از صنعت خودرو محتمل است که می تواند وضعیت بازار خودرو را تغییر دهد. هرچند مجلسی‌ها معتقدند قراردادهای خودرویی مانع از خروج یک جانبه خودروسازان خارجی است و منجر به پرداخت غرامت خواهد شد.
ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی از ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان خبر داد که براساس آن گردشگر، تعامل آموزشی، احساسی، اجتماعی و مشارکتی با مکان و مردمی که در آن سکونت دارند خواھد داشت و از همین رو گردشگر خود را ھمچون شھروند حس می کند.