کد خبر: ۶۷۵۱۹
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
در کرمانشاه
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت: به مناسبت راهپیمایی ۲۲ بهمن محدودیت‎های ترافیکی در کرمانشاه اعمال می‎شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فضل‎الله شیری در گفت‎وگو با خبرنگاران در کرمانشاه، با اشاره به راهپیمایی یوم‎الله 22 بهمن در کرمانشاه و اعمال محدودیت‎های ترافیکی در داخل شهر، اظهار داشت: در روز راهپیمایی 22 بهمن به‎منظور برقراری امنیت ترافیکی راهپیمایان محدودیتهای ترافیکی اعمال می‎شود.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه با بیان اینکه در معابر و کوچه‎های مرتبط با بلوار شهید بهشتی تا مسیر چهارراه بسیج محدودیت تردد اعمال می‎شود، گفت: در روز 22 بهمن ماه با توجه به مسیر راهپیمایی، در طول خیابان  مدرس و مسیرهای منتهی به آن اعم کوچه و خیابانهای شرقی و غربی تا  تقاطع بسیج محدودیت تردد و توقف اعمال خواهد شد.

شیری از محدودیت تردد به‎صورت مقطعی در برخی مسیرها خبر داد و افزود:  در این میان از مسیر تقاطع جوانشیر به سمت تقاطع مدرس، میدان غدیر به چهارراه مدرس، تقاطع آتشنشانی به سمت چهارراه بسیج، تقاطع 17 شهریور به بلوار شهید بهشتی و تقاطع دادگستری به سمت چهارراه بسیج  ممکن است محدودیتهای تردد بنا بر ضرورت  به‎صورت مقطعی اعمال شود.

وی با اشاره به اینکه  به‎منظور رفاه حال شهروندان مسیرهای جایگزین برای تردد آنها در زمان اعمال محدودیت در نظر گرفته شده است، بیان کرد: در این راستا در مسیرهای با محدودیت تردد، خیابانهای موازی از جمله بنت‎الهدی به خیابان شهید اشک‎تلخ و بلوار مصطفی امامی به خیابان کوهساری،  به‏عنوان محورهای جایگزین در نظر گرفته شده‎اند.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه با بیان اینکه در روز سک‎شنبه 22 بهمن ماه پارک خودرو در مسیرهای راهپیمایی از ساعت 6 صبح ممنوع است، اظهار کرد: ولی اعمال محدودیت‎ها از ساعت 8صبح آغاز می‏شود و خودروهای متوقف شده در مسیرهای راهپیمایی با ممنوعیت و محدودیت تردد به وسیله جرثقیل انتقال داده می‎شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حریق گسترده یک منزل مسکونی در خیابان فلاح/ مصدومیت شدید 4 تن

حریق گسترده یک منزل مسکونی در خیابان فلاح/ مصدومیت شدید 4 تن

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده در یک منزل مسکونی در خیابان فلاح خبر داد و گفت: متاسفانه 4 تن دز این حادثه به شدت دچار سوختگی از نواحی مختلف بدن شده اند.
تقدیم لایحه بودجه ۹۸ شهرداری تهران به شورا/ افزایش بودجه حمل و نقل عمومی

تقدیم لایحه بودجه ۹۸ شهرداری تهران به شورا/ افزایش بودجه حمل و نقل عمومی

شهردار تهران صبح امروز لایحه بودجه ۱۳۹۸ را تقدیم مجلس کرد.