کد خبر: ۶۷۵۱۹
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
در کرمانشاه
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت: به مناسبت راهپیمایی ۲۲ بهمن محدودیت‎های ترافیکی در کرمانشاه اعمال می‎شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فضل‎الله شیری در گفت‎وگو با خبرنگاران در کرمانشاه، با اشاره به راهپیمایی یوم‎الله 22 بهمن در کرمانشاه و اعمال محدودیت‎های ترافیکی در داخل شهر، اظهار داشت: در روز راهپیمایی 22 بهمن به‎منظور برقراری امنیت ترافیکی راهپیمایان محدودیتهای ترافیکی اعمال می‎شود.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه با بیان اینکه در معابر و کوچه‎های مرتبط با بلوار شهید بهشتی تا مسیر چهارراه بسیج محدودیت تردد اعمال می‎شود، گفت: در روز 22 بهمن ماه با توجه به مسیر راهپیمایی، در طول خیابان  مدرس و مسیرهای منتهی به آن اعم کوچه و خیابانهای شرقی و غربی تا  تقاطع بسیج محدودیت تردد و توقف اعمال خواهد شد.

شیری از محدودیت تردد به‎صورت مقطعی در برخی مسیرها خبر داد و افزود:  در این میان از مسیر تقاطع جوانشیر به سمت تقاطع مدرس، میدان غدیر به چهارراه مدرس، تقاطع آتشنشانی به سمت چهارراه بسیج، تقاطع 17 شهریور به بلوار شهید بهشتی و تقاطع دادگستری به سمت چهارراه بسیج  ممکن است محدودیتهای تردد بنا بر ضرورت  به‎صورت مقطعی اعمال شود.

وی با اشاره به اینکه  به‎منظور رفاه حال شهروندان مسیرهای جایگزین برای تردد آنها در زمان اعمال محدودیت در نظر گرفته شده است، بیان کرد: در این راستا در مسیرهای با محدودیت تردد، خیابانهای موازی از جمله بنت‎الهدی به خیابان شهید اشک‎تلخ و بلوار مصطفی امامی به خیابان کوهساری،  به‏عنوان محورهای جایگزین در نظر گرفته شده‎اند.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه با بیان اینکه در روز سک‎شنبه 22 بهمن ماه پارک خودرو در مسیرهای راهپیمایی از ساعت 6 صبح ممنوع است، اظهار کرد: ولی اعمال محدودیت‎ها از ساعت 8صبح آغاز می‏شود و خودروهای متوقف شده در مسیرهای راهپیمایی با ممنوعیت و محدودیت تردد به وسیله جرثقیل انتقال داده می‎شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی چیست؟

خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی چیست؟

مرکز پژوهش‌های مجلس خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی را برای نظام بانکی کشور عدم به روزرسانی استاندارهای بانکی در مقایسه با استاندارهای بین المللی دانست، اما کارشناسان اقتصادی معتقدند خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی عدم اجرای صحیح "بانکداری بدون ربا" است.