کد خبر: ۶۷۵۱۴
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
اصفهان در مسیر امید
مرکز پایش و کنترل کیفیت هوای شهر اصفهان با حضور استاندار، شهردار و مدیران استانی و شهری اصفهان به بهره‌برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مرکز پایش و کنترل کیفیت هوای شهر اصفهان به منظور اندازه‌گیری میزان آلایندگی هوای شهر از سوی شهرداری اصفهان راه‌اندازی شد.

علیرضا صلواتی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان در خصوص این پروژه گفت: این مرکز با همیاری سازمان محیط زیست و اداره هواشناسی اصفهان آغاز به فعالیت کرده است. اطلاعات این مرکز هر سه دقیقه یک بار به‌روز رسانی می‌شود، اما اطلاعات محیط زیست به صورت ۲۴ ساعته اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش ایمنا، صبح امروز -شنبه- مرکز کنترل کیفی هوای شهر اصفهان با حضور استاندار، شهردار و مدیران استانی و شهری اصفهان به بهره‌برداری رسید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

با خروج آمریکا از برجام دو سناریو ماندن و رفتن اروپایی‌ها از صنعت خودرو محتمل است که می تواند وضعیت بازار خودرو را تغییر دهد. هرچند مجلسی‌ها معتقدند قراردادهای خودرویی مانع از خروج یک جانبه خودروسازان خارجی است و منجر به پرداخت غرامت خواهد شد.
ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی از ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان خبر داد که براساس آن گردشگر، تعامل آموزشی، احساسی، اجتماعی و مشارکتی با مکان و مردمی که در آن سکونت دارند خواھد داشت و از همین رو گردشگر خود را ھمچون شھروند حس می کند.