کد خبر: ۶۷۵۱۴
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
اصفهان در مسیر امید
مرکز پایش و کنترل کیفیت هوای شهر اصفهان با حضور استاندار، شهردار و مدیران استانی و شهری اصفهان به بهره‌برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مرکز پایش و کنترل کیفیت هوای شهر اصفهان به منظور اندازه‌گیری میزان آلایندگی هوای شهر از سوی شهرداری اصفهان راه‌اندازی شد.

علیرضا صلواتی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان در خصوص این پروژه گفت: این مرکز با همیاری سازمان محیط زیست و اداره هواشناسی اصفهان آغاز به فعالیت کرده است. اطلاعات این مرکز هر سه دقیقه یک بار به‌روز رسانی می‌شود، اما اطلاعات محیط زیست به صورت ۲۴ ساعته اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش ایمنا، صبح امروز -شنبه- مرکز کنترل کیفی هوای شهر اصفهان با حضور استاندار، شهردار و مدیران استانی و شهری اصفهان به بهره‌برداری رسید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.