کد خبر: ۶۷۴۷۸
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۶
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی محدودیت‌های ترافیکی در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن زنجان را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رمضان آفریدون در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان با تبریک دهه مبارک فجر و انقلاب شکوهمند اسلامی اظهار داشت: راهپیمایی 22 بهمن طبق اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان از چهار راه امیرکبیر آغاز و تا امازاده سید ابراهیم(ع) ادامه دارد.

وی افزود: روز یکشنبه 22 بهمن مسیر بلوار آزادی تا میدان 15 خرداد دارای محدودیت ترافیکی است و پلیس اجازه عبور و مرور به وسایل نقلیه را نمی‌دهد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: تا اتمام راهپیمایی اجازه عبور و مرور در مسیر تعیین شده داده نخواهد شد و باید راهپیمایی کامل به پایان برسد.

وی در مورد آماده‌باش کامل نیروهای راهنمایی و رانندگی برای مهیا کردن مسیر به منظور اجرای راهپیمایی در آرامش گفت: نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی به اجرای هر چه بهتر راهپیمایی کمک می‌کنند‌.

آفریدون با بیان اینکه سخنران برنامه یک ‌مهمان کشوری است، تاکید کرد: به خاطر مسائل امنیتی اجازه تردد وسایل نقلیه را در مسیرهای تعیین شده به هیچ وجه نمی‌دهیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی چیست؟

خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی چیست؟

مرکز پژوهش‌های مجلس خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی را برای نظام بانکی کشور عدم به روزرسانی استاندارهای بانکی در مقایسه با استاندارهای بین المللی دانست، اما کارشناسان اقتصادی معتقدند خطرناک‌تر از تحریم‌های بانکی عدم اجرای صحیح "بانکداری بدون ربا" است.