کد خبر: ۶۷۴۷۸
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۶
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی محدودیت‌های ترافیکی در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن زنجان را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رمضان آفریدون در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان با تبریک دهه مبارک فجر و انقلاب شکوهمند اسلامی اظهار داشت: راهپیمایی 22 بهمن طبق اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان از چهار راه امیرکبیر آغاز و تا امازاده سید ابراهیم(ع) ادامه دارد.

وی افزود: روز یکشنبه 22 بهمن مسیر بلوار آزادی تا میدان 15 خرداد دارای محدودیت ترافیکی است و پلیس اجازه عبور و مرور به وسایل نقلیه را نمی‌دهد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: تا اتمام راهپیمایی اجازه عبور و مرور در مسیر تعیین شده داده نخواهد شد و باید راهپیمایی کامل به پایان برسد.

وی در مورد آماده‌باش کامل نیروهای راهنمایی و رانندگی برای مهیا کردن مسیر به منظور اجرای راهپیمایی در آرامش گفت: نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی به اجرای هر چه بهتر راهپیمایی کمک می‌کنند‌.

آفریدون با بیان اینکه سخنران برنامه یک ‌مهمان کشوری است، تاکید کرد: به خاطر مسائل امنیتی اجازه تردد وسایل نقلیه را در مسیرهای تعیین شده به هیچ وجه نمی‌دهیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.