کد خبر: ۶۷۳۶۲
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان محدودیت‌های ترافیکی روز 22 بهمن در زنجان را اعلام کرد و گفت: این محدودیت‌ها با هدف افزایش ضریب امنیتی و ترافیکی اعمال می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رمضان آفریدون امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در زنجان ضمن تبریک به مناسبت دهه فجر اظهار کرد: هر سال همزمان با 22 بهمن‌ماه محدودیت‌های ترافیکی در مسیر راهپیمایی اعمال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی به منظور ارتقا و افزایش ضریب امنیتی و ترافیکی اعمال می‌شود، تصریح کرد: در اعمال محدودیت‌ها ورود انواع وسائط نقلیه اعم از موتور سیکلت، دوچرخه و همچنین خودرو به محدوده ترافیک ممنوع می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با بیان اینکه امسال نیز در محدوده تقاطع امیرکبیر تا امامزاده و میدان 15 خرداد تا تقاطع سبزه‌میدان محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد، اضافه کرد: محدودیت‎های ترافیکی از ساعت 8 صبح اعمال و تا پایان راهپیمایی ادامه خواهد داشت.

آفریدون با بیان اینکه در مدت زمان اجرای طرح محدوده ترافیک ورود و خروج خودرو‌ها از همه مسیر‌هایی که منتهی به مسیر‌های راهپیمایی 22 بهمن در شهر زنجان می‌شوند، ممنوع خواهد شد، افزود: در صورت عدم جابه‌جایی خودروهای متوقف شده در مسیر‌های راهپیمایی 22 بهمن خودرو‌ها به پارکینگ‌ منتقل می‌شود.

آفریدون افزود: همچنین از شهروندان درخواست می‌شود نسبت به جا‌به‌جایی خودرو‌های خود از مسیر‌های راهپیمایی قبل از ساعت هفت صبح اقدام کنند تا مشکلی در این زمینه به وجود نیاید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.