کد خبر: ۶۷۳۶۲
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان محدودیت‌های ترافیکی روز 22 بهمن در زنجان را اعلام کرد و گفت: این محدودیت‌ها با هدف افزایش ضریب امنیتی و ترافیکی اعمال می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رمضان آفریدون امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در زنجان ضمن تبریک به مناسبت دهه فجر اظهار کرد: هر سال همزمان با 22 بهمن‌ماه محدودیت‌های ترافیکی در مسیر راهپیمایی اعمال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی به منظور ارتقا و افزایش ضریب امنیتی و ترافیکی اعمال می‌شود، تصریح کرد: در اعمال محدودیت‌ها ورود انواع وسائط نقلیه اعم از موتور سیکلت، دوچرخه و همچنین خودرو به محدوده ترافیک ممنوع می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با بیان اینکه امسال نیز در محدوده تقاطع امیرکبیر تا امامزاده و میدان 15 خرداد تا تقاطع سبزه‌میدان محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد، اضافه کرد: محدودیت‎های ترافیکی از ساعت 8 صبح اعمال و تا پایان راهپیمایی ادامه خواهد داشت.

آفریدون با بیان اینکه در مدت زمان اجرای طرح محدوده ترافیک ورود و خروج خودرو‌ها از همه مسیر‌هایی که منتهی به مسیر‌های راهپیمایی 22 بهمن در شهر زنجان می‌شوند، ممنوع خواهد شد، افزود: در صورت عدم جابه‌جایی خودروهای متوقف شده در مسیر‌های راهپیمایی 22 بهمن خودرو‌ها به پارکینگ‌ منتقل می‌شود.

آفریدون افزود: همچنین از شهروندان درخواست می‌شود نسبت به جا‌به‌جایی خودرو‌های خود از مسیر‌های راهپیمایی قبل از ساعت هفت صبح اقدام کنند تا مشکلی در این زمینه به وجود نیاید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
احداث گورستان منطقه‌ای در شرق و غرب پایتخت مجوز قانونی دارد

احداث گورستان منطقه‌ای در شرق و غرب پایتخت مجوز قانونی دارد

مدیرعامل اسبق بهشت زهرا گفت: کمبود جا برای دفن اموات مدتهاست شروع شده و بر همین اساس طرح توسعه منطقه‌ای بهشت زهرا در شمال و جنوب و شرق و غرب تهران با اخذ وجاهت قانونی از فرمانداری و شورای شهر وقت کلید خورد.
قرائت سوگند سید محمدعلی افشانی شهردار تهران + متن سوگندنامه

قرائت سوگند سید محمدعلی افشانی شهردار تهران + متن سوگندنامه

در حالی که قرار بود در مراسم تحلیف افشانی شهردار جدید تهران استاندار و فرماندار تهران نیز حضور یابند اما هیچ یک از آنها در این مراسم حاضر نشدند.