کد خبر: ۶۷۳۶۲
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان محدودیت‌های ترافیکی روز 22 بهمن در زنجان را اعلام کرد و گفت: این محدودیت‌ها با هدف افزایش ضریب امنیتی و ترافیکی اعمال می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رمضان آفریدون امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در زنجان ضمن تبریک به مناسبت دهه فجر اظهار کرد: هر سال همزمان با 22 بهمن‌ماه محدودیت‌های ترافیکی در مسیر راهپیمایی اعمال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه محدودیت‌های ترافیکی به منظور ارتقا و افزایش ضریب امنیتی و ترافیکی اعمال می‌شود، تصریح کرد: در اعمال محدودیت‌ها ورود انواع وسائط نقلیه اعم از موتور سیکلت، دوچرخه و همچنین خودرو به محدوده ترافیک ممنوع می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با بیان اینکه امسال نیز در محدوده تقاطع امیرکبیر تا امامزاده و میدان 15 خرداد تا تقاطع سبزه‌میدان محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد، اضافه کرد: محدودیت‎های ترافیکی از ساعت 8 صبح اعمال و تا پایان راهپیمایی ادامه خواهد داشت.

آفریدون با بیان اینکه در مدت زمان اجرای طرح محدوده ترافیک ورود و خروج خودرو‌ها از همه مسیر‌هایی که منتهی به مسیر‌های راهپیمایی 22 بهمن در شهر زنجان می‌شوند، ممنوع خواهد شد، افزود: در صورت عدم جابه‌جایی خودروهای متوقف شده در مسیر‌های راهپیمایی 22 بهمن خودرو‌ها به پارکینگ‌ منتقل می‌شود.

آفریدون افزود: همچنین از شهروندان درخواست می‌شود نسبت به جا‌به‌جایی خودرو‌های خود از مسیر‌های راهپیمایی قبل از ساعت هفت صبح اقدام کنند تا مشکلی در این زمینه به وجود نیاید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.