کد خبر: ۶۷۳۴۰
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان‌شمالی خبر داد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان‌شمالی از حفر و تجهیز دو حلقه چاه آب شرب بااعتباری بالغ‌بر 7780 میلیون ریال در استان طی 10 ماهه سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهندس غلامحسین ساقی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت گفت: حفر و تجهیز  یک حلقه چاه  شامل احداث یک باب اتاقک سر چاه، برق‌رسانی،  اجرای خط انتقال و احداث ایستگاه پمپاژ مسکن مهر در شهر اسفراین بااعتباری بالغ‌بر 6300 میلیون ریال انجام‌شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان‌شمالی اظهار کرد: حفر و تجهیز یک حلقه چاه دیگر در شهر راز بااعتباری بالغ‌بر 1480 میلیون ریال در سال جاری نیز اجراشده و وارد مدار بهره‌برداری شده است.

وی همچنین از آغاز عملیات اجرایی تجهیز 3 حلقه چاه در شهر شیروان طی سال جاری خبر داد و افزود: در حال حاضر دو حلقه چاه در شهر شیروان حفرشده که به‌زودی تجهیز می‌شود و یک حلقه چاه دیگر نیز در برنامه حفاری قرار دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در ادامه گفت: در نظر داریم 17 حلقه چاه آب نیز در استان خراسان شمالی جهت تأمین آب شرب سالم و بهداشتی شهروندان تا سال آینده جانمایی و حفر کنیم.

ساقی خاطرنشان ساخت: در راستای تأمین آب شرب سالم  و بهداشتی شهروندان خراسان شمالی از تعداد 17 حلقه چاه یادشده تعداد 2 حلقه چاه در شهر شیروان، یک حلقه در شهر فاروج، 2 حلقه در شهر راز، یک حلقه در شهر اسفراین و در شهر آشخانه 3 حلقه چاه حفرشده و در ادامه کار حفر یک حلقه چاه در شهر شیروان، 2 حلقه چاه در شهر فاروج، 5 حلقه چاه در شهر اسفراین را در برنامه حفاری داریم که عملیات حفاری این چاه‌ها نیز به‌زودی اجرایی خواهند شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

با خروج آمریکا از برجام دو سناریو ماندن و رفتن اروپایی‌ها از صنعت خودرو محتمل است که می تواند وضعیت بازار خودرو را تغییر دهد. هرچند مجلسی‌ها معتقدند قراردادهای خودرویی مانع از خروج یک جانبه خودروسازان خارجی است و منجر به پرداخت غرامت خواهد شد.
ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی از ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان خبر داد که براساس آن گردشگر، تعامل آموزشی، احساسی، اجتماعی و مشارکتی با مکان و مردمی که در آن سکونت دارند خواھد داشت و از همین رو گردشگر خود را ھمچون شھروند حس می کند.