کد خبر: ۶۷۳۴۰
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان‌شمالی خبر داد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان‌شمالی از حفر و تجهیز دو حلقه چاه آب شرب بااعتباری بالغ‌بر 7780 میلیون ریال در استان طی 10 ماهه سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهندس غلامحسین ساقی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت گفت: حفر و تجهیز  یک حلقه چاه  شامل احداث یک باب اتاقک سر چاه، برق‌رسانی،  اجرای خط انتقال و احداث ایستگاه پمپاژ مسکن مهر در شهر اسفراین بااعتباری بالغ‌بر 6300 میلیون ریال انجام‌شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان‌شمالی اظهار کرد: حفر و تجهیز یک حلقه چاه دیگر در شهر راز بااعتباری بالغ‌بر 1480 میلیون ریال در سال جاری نیز اجراشده و وارد مدار بهره‌برداری شده است.

وی همچنین از آغاز عملیات اجرایی تجهیز 3 حلقه چاه در شهر شیروان طی سال جاری خبر داد و افزود: در حال حاضر دو حلقه چاه در شهر شیروان حفرشده که به‌زودی تجهیز می‌شود و یک حلقه چاه دیگر نیز در برنامه حفاری قرار دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در ادامه گفت: در نظر داریم 17 حلقه چاه آب نیز در استان خراسان شمالی جهت تأمین آب شرب سالم و بهداشتی شهروندان تا سال آینده جانمایی و حفر کنیم.

ساقی خاطرنشان ساخت: در راستای تأمین آب شرب سالم  و بهداشتی شهروندان خراسان شمالی از تعداد 17 حلقه چاه یادشده تعداد 2 حلقه چاه در شهر شیروان، یک حلقه در شهر فاروج، 2 حلقه در شهر راز، یک حلقه در شهر اسفراین و در شهر آشخانه 3 حلقه چاه حفرشده و در ادامه کار حفر یک حلقه چاه در شهر شیروان، 2 حلقه چاه در شهر فاروج، 5 حلقه چاه در شهر اسفراین را در برنامه حفاری داریم که عملیات حفاری این چاه‌ها نیز به‌زودی اجرایی خواهند شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

با خلق دلار حدود 5000 هزار تومانی، تابو پرواز دلار شکست و ارزش پول ملی کشورمان به پایین ترین سطح ممکن در تاریخ ایران رسید، رکوردی که با خود معیشت ایرانیان را تکان خواهد داد، آنهم از نوع زلزله 9 ریشتری.
هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

برخی کارشناسان معتقدند با توجه به رکود حاکم بر بازار و رکود زنی طلا ممکن است قاچاق این فلز گرانبها و همچنین بورس طلای کم اجرت و دست دوم تقویت شود.