کد خبر: ۶۷۲۵۹
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
رئیس دادگستری گیلان با اشاره به بررسی حکم صادر شده درباره پرونده قتل اهورا ، کودک سه ساله رشتی در دیوان عالی کشور، از تأیید این حکم خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد سیاوش‌پور درباره آخرین وضعیت پرونده قتل اهورای سه ساله اظهار کرد: پرونده در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان گیلان متنهی به صدور رأی و در دیوان عالی کشور در شعبه ۴۷ به صورت فوق العاده رسیدگی شد.

وی گفت: رأی صادره در دیوان عالی کشور تایید و قطعی شد و پس از انجام تشریفات و تقاضای اولیای دم و استیذان از رئیس قوه قضاییه رأی اجرایی می شود.

رئیس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه متهم برای عنوان اتهام به قتل به قصاص نفس محکوم شد، ادامه داد: برای جرم تفخیذ به عنف (لواط غیرمدخوله) به ۱۰۰ ضربه شلاق و ۲ سال تبعید محکوم و جهت عنوان اتهام لواط مدخوله تبرئه شد.

سیاوش‌پور خاطرنشان کرد: برای جرم کودک آزاری به ۶ ماه حبس و پرداخت ارش و برای شرب خمر به ۸۰ ضربه شلاق به عنوان حد محکوم شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

همه ساله با شروع ماه مهر کوچه ها و خیابان ها رنگ و بوی دیگری پیدا می کنند و شور و شوق دانش آموزان جلوه زیبایی به جامعه می بخشد.
روس‌ها می‌توانند خودوری پوتین را بخرند/ تصاویر

روس‌ها می‌توانند خودوری پوتین را بخرند/ تصاویر

روس‌ها به زودی فرصت خرید نسخه کوچک‌تر از خودروی رسمی ولادیمیر پوتین را خواهند داشت، زیرا خودروی لوکس اوروس سنات در نمایشگاه مسکو معرفی شده است. هدف نهایی این شرکت فروش ۱۰ هزار خودرو در سال است.