کد خبر: ۶۷۲۵۹
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
رئیس دادگستری گیلان با اشاره به بررسی حکم صادر شده درباره پرونده قتل اهورا ، کودک سه ساله رشتی در دیوان عالی کشور، از تأیید این حکم خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد سیاوش‌پور درباره آخرین وضعیت پرونده قتل اهورای سه ساله اظهار کرد: پرونده در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان گیلان متنهی به صدور رأی و در دیوان عالی کشور در شعبه ۴۷ به صورت فوق العاده رسیدگی شد.

وی گفت: رأی صادره در دیوان عالی کشور تایید و قطعی شد و پس از انجام تشریفات و تقاضای اولیای دم و استیذان از رئیس قوه قضاییه رأی اجرایی می شود.

رئیس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه متهم برای عنوان اتهام به قتل به قصاص نفس محکوم شد، ادامه داد: برای جرم تفخیذ به عنف (لواط غیرمدخوله) به ۱۰۰ ضربه شلاق و ۲ سال تبعید محکوم و جهت عنوان اتهام لواط مدخوله تبرئه شد.

سیاوش‌پور خاطرنشان کرد: برای جرم کودک آزاری به ۶ ماه حبس و پرداخت ارش و برای شرب خمر به ۸۰ ضربه شلاق به عنوان حد محکوم شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.