کد خبر: ۶۷۲۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
بخشدار مرکزی دماوند گفت: ۱۸ روستا از ۴۴ روستای دماوند فاقد دهیاری است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی حیدری در حاشیه مراسم افتتاح دهیاری روستای کهنک از توابع بخش مرکزی، دهستان ابر شیوه دماوند که با حضور مسئولان شهرستان انجام شد اظهار داشت: در حال حاضر  از مجموع ۴۴ روستا۲۶ روستای بخش مرکزی دارای دهیاری و ۱۸ روستا فاقد دهیاری می باشد.

حیدری افزود تقاضای صدور مجوز تاسیس دهیاری برای ۷ روستای فاقد دهیاری به مراجع ذیربط ارسال شده است که درصورت  موافقت ۷ روستای دیگر  شهرستان دماوند از توابع بخش مرکزی دهیاری خواهند داشت.

بخشدار مرکزی دماوند با بیان اینکه ۶ روستای این بخش در ایام‌الله دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد گفت: کلاک، یدره، خسروان و سیدآباد از جمله روستاهایی هستند که از دهیاری برخوردار می شوند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در روستاها نقش شهردار راخواهند داشت گفت: باید بگوییم که اقدامات خوب عمرانی توسط دهیارها در روستاها صورت گرفته که قابل ستودنی است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران در آلودگی غرق شد / تصاویر

تهران در آلودگی غرق شد / تصاویر

آلودگی شدید هوای پایتخت موجب تعطیلی تمام مدارس شده است.
بازار قیصریه یا سلطانی مهم‌ترین بازار اصفهان/ تصاویر

بازار قیصریه یا سلطانی مهم‌ترین بازار اصفهان/ تصاویر

«بازار قیصریه»، یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین بازارهای ایران است که میدان نقش جهان را به میدان کهنه اصفهان وصل می‌کند. در اطراف میدان نقش جهان و بازار قیصریه، فروشندگانی هستند که عتیقه جات و اشیاء قدیمی اصفهان را که رنگ و بویی از تاریخ و تمدن اصفهان دارند به فروش می رسانند.