کد خبر: ۶۷۲۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
بخشدار مرکزی دماوند گفت: ۱۸ روستا از ۴۴ روستای دماوند فاقد دهیاری است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی حیدری در حاشیه مراسم افتتاح دهیاری روستای کهنک از توابع بخش مرکزی، دهستان ابر شیوه دماوند که با حضور مسئولان شهرستان انجام شد اظهار داشت: در حال حاضر  از مجموع ۴۴ روستا۲۶ روستای بخش مرکزی دارای دهیاری و ۱۸ روستا فاقد دهیاری می باشد.

حیدری افزود تقاضای صدور مجوز تاسیس دهیاری برای ۷ روستای فاقد دهیاری به مراجع ذیربط ارسال شده است که درصورت  موافقت ۷ روستای دیگر  شهرستان دماوند از توابع بخش مرکزی دهیاری خواهند داشت.

بخشدار مرکزی دماوند با بیان اینکه ۶ روستای این بخش در ایام‌الله دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد گفت: کلاک، یدره، خسروان و سیدآباد از جمله روستاهایی هستند که از دهیاری برخوردار می شوند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در روستاها نقش شهردار راخواهند داشت گفت: باید بگوییم که اقدامات خوب عمرانی توسط دهیارها در روستاها صورت گرفته که قابل ستودنی است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.