کد خبر: ۶۷۲۱۶
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۰
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه بررسی بودجه آخر هفته به پایان می‌رسد، گفت: بودجه بخش فرهنگی برنامه محور خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد نصیری در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان اظهار کرد: بررسی بودجه شهرداری و سازمان‌های تابعه با جدیت در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه اعضای شورا جلسات روزانه برای بررسی بودجه برگزار می‌کنند، اضافه کرد: در تلاش هستیم تا 20 بهمن کار بررسی به پایان برسد.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه امروز نیز سازمان حمل و نقل و سازمان عمران شهرداری بررسی خواهد شد، تصریح کرد: در تلاش هستیم بودجه را به موقع تحویل دهیم تا شهرداری برنامه‌های خود را دقیقا از اول فروردین سال آینده آغاز کند.

نصیری با بیان اینکه فردا چهارشنبه نیز یک سری اصلاحات درباره بودجه انجام می‌شود، اضافه کرد: در نهایت هفته آینده در جلسه علنی شورای شهر بودجه تحویل داده می‌شود.

وی همچنین درباره بودجه فرهنگی شهرداری گفت: امسال اعتبارات بخش فرهنگی هدفمند اختصاص پیدا می‌کند.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان ادامه داد: در واقع در بخش فرهنگی برنامه‌محور عمل کرده و بر اساس آن بودجه اختصاص خواهیم داد تا به صورت هدفمند هزینه شود.

نصیری با اشاره به اینکه دفاع از بودجه سازمان فرهنگی و هنری شهرداری نیز توسط سرپرست انجام شده و دفاع خوبی نیز شد، اضافه کرد: ما حاضریم منابع زیادی در اختیار بخش فرهنگی قرار دهیم، اما باید برنامه عملیاتی و اجرایی شود.

وی با اشاره به اینکه تلاش ما این است که بودجه عملیاتی و واقعی باشد، اضافه کرد: باید اگر بودجه‌ای برای هر بخشی در نظر گرفته می‌شود، عملیاتی باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

با خروج آمریکا از برجام دو سناریو ماندن و رفتن اروپایی‌ها از صنعت خودرو محتمل است که می تواند وضعیت بازار خودرو را تغییر دهد. هرچند مجلسی‌ها معتقدند قراردادهای خودرویی مانع از خروج یک جانبه خودروسازان خارجی است و منجر به پرداخت غرامت خواهد شد.
ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی از ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان خبر داد که براساس آن گردشگر، تعامل آموزشی، احساسی، اجتماعی و مشارکتی با مکان و مردمی که در آن سکونت دارند خواھد داشت و از همین رو گردشگر خود را ھمچون شھروند حس می کند.