کد خبر: ۶۷۲۱۶
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۰
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه بررسی بودجه آخر هفته به پایان می‌رسد، گفت: بودجه بخش فرهنگی برنامه محور خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد نصیری در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان اظهار کرد: بررسی بودجه شهرداری و سازمان‌های تابعه با جدیت در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه اعضای شورا جلسات روزانه برای بررسی بودجه برگزار می‌کنند، اضافه کرد: در تلاش هستیم تا 20 بهمن کار بررسی به پایان برسد.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه امروز نیز سازمان حمل و نقل و سازمان عمران شهرداری بررسی خواهد شد، تصریح کرد: در تلاش هستیم بودجه را به موقع تحویل دهیم تا شهرداری برنامه‌های خود را دقیقا از اول فروردین سال آینده آغاز کند.

نصیری با بیان اینکه فردا چهارشنبه نیز یک سری اصلاحات درباره بودجه انجام می‌شود، اضافه کرد: در نهایت هفته آینده در جلسه علنی شورای شهر بودجه تحویل داده می‌شود.

وی همچنین درباره بودجه فرهنگی شهرداری گفت: امسال اعتبارات بخش فرهنگی هدفمند اختصاص پیدا می‌کند.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان ادامه داد: در واقع در بخش فرهنگی برنامه‌محور عمل کرده و بر اساس آن بودجه اختصاص خواهیم داد تا به صورت هدفمند هزینه شود.

نصیری با اشاره به اینکه دفاع از بودجه سازمان فرهنگی و هنری شهرداری نیز توسط سرپرست انجام شده و دفاع خوبی نیز شد، اضافه کرد: ما حاضریم منابع زیادی در اختیار بخش فرهنگی قرار دهیم، اما باید برنامه عملیاتی و اجرایی شود.

وی با اشاره به اینکه تلاش ما این است که بودجه عملیاتی و واقعی باشد، اضافه کرد: باید اگر بودجه‌ای برای هر بخشی در نظر گرفته می‌شود، عملیاتی باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

با خلق دلار حدود 5000 هزار تومانی، تابو پرواز دلار شکست و ارزش پول ملی کشورمان به پایین ترین سطح ممکن در تاریخ ایران رسید، رکوردی که با خود معیشت ایرانیان را تکان خواهد داد، آنهم از نوع زلزله 9 ریشتری.
هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

برخی کارشناسان معتقدند با توجه به رکود حاکم بر بازار و رکود زنی طلا ممکن است قاچاق این فلز گرانبها و همچنین بورس طلای کم اجرت و دست دوم تقویت شود.