کد خبر: ۶۷۱۷۰
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۸
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی بهشهر با اشاره به وقوع دو آتش سوزی در بهشهر گفت: آتش سوزی در کمپوست و فلافلی بهشهر خسارت جانی نداشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین سراج در گفتگو با خبرنگاران افزود: آتش سوزی فلافلی خیابان خیام بهشهر به وقوع پیوست که با تماس انجام شده به سامانه ۱۲۵ ماموران به سرعت وارد کار شده و آتش را مهار کردند.

وی گفت: پیرو این اطلاع رسانی بلافاصله ماموران آتش نشانی به همراه چند دستگاه خودرو، تانکرها آب و تجهیزات تنفسی به محل حادثه عازم شدند.

سراج بیان داشت: این آتش سوزی خسارت جانی نداشته است و علت حادثه در دست بررسی است اما اینکه در برخی از کانال های فضای مجازی از این آتش سوزی به انفجار نام برده شده است؛ واقعیت ندارد و بنده آن را تکذیب می کنم و انفجاری در کار نبوده است.

این مسئول همچنین در مورد آتش سوزی در کمپوست بهشهر هم گفت: با وقوع  این آتش سوزی در کمپوست بهشهر، بخشی از این کارخانه دچار حریق و خسارت شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی بهشهر گفت: خوشبختانه با وجود آتش سوزی در این کارخانه، مصدومیت و تلفات جانی نداشتیم و در حال حاضر آتش خاموش شده است و در بررسی های انجام شده، علت حادثه اتصال برق اعلام شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

شهردار تهران با بیان اینکه تهران بیش از ۱۰۰ هزار معلول دارد، گفت: انتظارات این افراد با امکانات شهرداری همخوانی ندارد.
استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

نرخ ارز که طی هفته های اخیر روند صعودی خود را حفظ کرده است به گفته کارشناسان از هیچ قانونی تبعیت نکرده و شرط بندی دلالان و نبود سیاست صحیح ارزی مهمترین دلیل ناپایداری نرخ ارز گزارش شده است.