کد خبر: ۶۷۱۷۰
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۸
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی بهشهر با اشاره به وقوع دو آتش سوزی در بهشهر گفت: آتش سوزی در کمپوست و فلافلی بهشهر خسارت جانی نداشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین سراج در گفتگو با خبرنگاران افزود: آتش سوزی فلافلی خیابان خیام بهشهر به وقوع پیوست که با تماس انجام شده به سامانه ۱۲۵ ماموران به سرعت وارد کار شده و آتش را مهار کردند.

وی گفت: پیرو این اطلاع رسانی بلافاصله ماموران آتش نشانی به همراه چند دستگاه خودرو، تانکرها آب و تجهیزات تنفسی به محل حادثه عازم شدند.

سراج بیان داشت: این آتش سوزی خسارت جانی نداشته است و علت حادثه در دست بررسی است اما اینکه در برخی از کانال های فضای مجازی از این آتش سوزی به انفجار نام برده شده است؛ واقعیت ندارد و بنده آن را تکذیب می کنم و انفجاری در کار نبوده است.

این مسئول همچنین در مورد آتش سوزی در کمپوست بهشهر هم گفت: با وقوع  این آتش سوزی در کمپوست بهشهر، بخشی از این کارخانه دچار حریق و خسارت شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی بهشهر گفت: خوشبختانه با وجود آتش سوزی در این کارخانه، مصدومیت و تلفات جانی نداشتیم و در حال حاضر آتش خاموش شده است و در بررسی های انجام شده، علت حادثه اتصال برق اعلام شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.