کد خبر: ۶۷۱۷۰
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۸
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی بهشهر با اشاره به وقوع دو آتش سوزی در بهشهر گفت: آتش سوزی در کمپوست و فلافلی بهشهر خسارت جانی نداشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین سراج در گفتگو با خبرنگاران افزود: آتش سوزی فلافلی خیابان خیام بهشهر به وقوع پیوست که با تماس انجام شده به سامانه ۱۲۵ ماموران به سرعت وارد کار شده و آتش را مهار کردند.

وی گفت: پیرو این اطلاع رسانی بلافاصله ماموران آتش نشانی به همراه چند دستگاه خودرو، تانکرها آب و تجهیزات تنفسی به محل حادثه عازم شدند.

سراج بیان داشت: این آتش سوزی خسارت جانی نداشته است و علت حادثه در دست بررسی است اما اینکه در برخی از کانال های فضای مجازی از این آتش سوزی به انفجار نام برده شده است؛ واقعیت ندارد و بنده آن را تکذیب می کنم و انفجاری در کار نبوده است.

این مسئول همچنین در مورد آتش سوزی در کمپوست بهشهر هم گفت: با وقوع  این آتش سوزی در کمپوست بهشهر، بخشی از این کارخانه دچار حریق و خسارت شده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی بهشهر گفت: خوشبختانه با وجود آتش سوزی در این کارخانه، مصدومیت و تلفات جانی نداشتیم و در حال حاضر آتش خاموش شده است و در بررسی های انجام شده، علت حادثه اتصال برق اعلام شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

با خروج آمریکا از برجام دو سناریو ماندن و رفتن اروپایی‌ها از صنعت خودرو محتمل است که می تواند وضعیت بازار خودرو را تغییر دهد. هرچند مجلسی‌ها معتقدند قراردادهای خودرویی مانع از خروج یک جانبه خودروسازان خارجی است و منجر به پرداخت غرامت خواهد شد.
ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی از ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان خبر داد که براساس آن گردشگر، تعامل آموزشی، احساسی، اجتماعی و مشارکتی با مکان و مردمی که در آن سکونت دارند خواھد داشت و از همین رو گردشگر خود را ھمچون شھروند حس می کند.