کد خبر: ۶۷۱۴۶
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
فرمانده دریابانی استان مازندران از توقیف بیش از 45 فروند شناور صیادی در آب‌های دریای خزر و کشف بیش از 108 هزار رشته دام فلسدار خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هوشنگ حسینی اظهار کرد: دریابانان مازندران با همه توان از شروع فصل صید و صیادی در سطح دریا و نوار ساحلی دریای خزر حضور مستمر دارند که حاصل آن افزایش امنیت و آرامش برای مرزهای آبی کشور در حوزه استحفاظی است.

وی گفت: دریابانان مازندران در راستای مبارزه با قاچاق ماهیان خاویاری، استخوانی و کنترل آب‌های ساحلی استان، در عملیات‌های متعدد، موفق شدند بیش از 45 فروند شناور صیادی غیرمجاز را شناسایی و توقیف کنند.

فرمانده دریابانی استان مازندران افزود: دریابانان در بازرسی از این شناورها و دام‌های پهن شده در دریا، بیش از 108 هزار رشته دام فلسدار، 199 هزار متر طناب و 35 هزار عدد کرف که همگی بدون مجوز قانونی بوده کشف کردند.

حیسنی با اشاره به دستگیری  متهمان در این‌باره یادآور شد: مرزبانان و دریابانان استان پس از تشکیل پرونده قضایی متهمان و ادوات کشف شده را تحویل مراجع قانونی دادند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
احداث گورستان منطقه‌ای در شرق و غرب پایتخت مجوز قانونی دارد

احداث گورستان منطقه‌ای در شرق و غرب پایتخت مجوز قانونی دارد

مدیرعامل اسبق بهشت زهرا گفت: کمبود جا برای دفن اموات مدتهاست شروع شده و بر همین اساس طرح توسعه منطقه‌ای بهشت زهرا در شمال و جنوب و شرق و غرب تهران با اخذ وجاهت قانونی از فرمانداری و شورای شهر وقت کلید خورد.
قرائت سوگند سید محمدعلی افشانی شهردار تهران + متن سوگندنامه

قرائت سوگند سید محمدعلی افشانی شهردار تهران + متن سوگندنامه

در حالی که قرار بود در مراسم تحلیف افشانی شهردار جدید تهران استاندار و فرماندار تهران نیز حضور یابند اما هیچ یک از آنها در این مراسم حاضر نشدند.