کد خبر: ۶۷۱۴۲
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۹
با حضور معاون وزیر بهداشت؛
۵ طرح بهداشتی و درمانی با حضور معاون وزیر بهداشت در دماوند افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پیش از ظهر دوشنبه ۵ طرح بهداشتی و درمانی شامل سی تی اسکن و کلینیک تخصصی ویژه و انبار مرکزی و لابی و مصلی و کلنگ زنی بخش جدید جراحی  با حضور محمد آقاجانی، معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی  و معاونین این دانشگاه و نیز احمد تواهن معاون عمرانی استاندار تهران مورد بهره برداری قرار گرفت.

رییس بیمارستان سوم شعبان دماوند، در این مراسم طی سخنانی گفت: طرح تحول سلامت بهره های فراوانی برای مردم داشت، امروز خدمات بیمارستان بسیار بیشتر از مبالغی است، که از مردم گرفته می شود.

مسعود مسلمی فرد اضافه کرد: علی رغم مشکلات در خصوص مسائل مالی و قصور بیمه ها، هیچ خدمتی در بیمارستان سوم شعبان تعلیق نشده است و افق بسیار روشنی را خواهیم داشت.

وی به زلزله خیز بودن منطقه دماوند اشاره کرد و افزود: در این راستا مصلی دماوند چند منظوره و با زیرساخت اورژانس ساخته شده است، که در طول ۱۵۰ دقیقه قابلیت تبدیل به یک بیمارستان اورژانسی ۱۵ تخته را دارد، ما اجازه ندادیم، حتی یک خدمت در بیمارستان تعطیل شود.

رییس بیمارستان سوم شعبان دماوند از طراحی سیستم های نوبت دهی الکترونیک در این بیمارستان خبر داد و گفت: امروز هیچ وقتی از بیمار برای دریافت نوبت تلف نمی شود، حتی بسیاری از امور ترخیص بیمار بالای سر وی انجام می شود، که امور ترخیص راحت تر و سریع تر انجام شود، در چند سال جدید حدود ۳.۵ میلیارد تومان تجهیزات به بیمارستان اضافه شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

همه ساله با شروع ماه مهر کوچه ها و خیابان ها رنگ و بوی دیگری پیدا می کنند و شور و شوق دانش آموزان جلوه زیبایی به جامعه می بخشد.
روس‌ها می‌توانند خودوری پوتین را بخرند/ تصاویر

روس‌ها می‌توانند خودوری پوتین را بخرند/ تصاویر

روس‌ها به زودی فرصت خرید نسخه کوچک‌تر از خودروی رسمی ولادیمیر پوتین را خواهند داشت، زیرا خودروی لوکس اوروس سنات در نمایشگاه مسکو معرفی شده است. هدف نهایی این شرکت فروش ۱۰ هزار خودرو در سال است.