کد خبر: ۶۷۱۰۵
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد‌، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمانشاه خبر داد
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد‌، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمانشاه از پاسخگويی مستقيم مدیران استانی با حضور در مرکز سامد به سؤالات شهروندان خبر داد و گفت: شهردار کرمانشاه طی این هفته در این مرکز به سؤالات شهروندان پاسخ می‌دهد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهرام سلیمانی در جمع اصحاب رسانه از پاسخگویی مدیران استانی با حضور در مرکز سامد به سوالات شهروندان خبر داد و اظهار داشت: برنامه ارتباط مردمی مسؤولان در بستر سامد این هفته با حضور آرش رضایی، شهردار کرمانشاه در مرکز سامد برگزار می‌شود.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد‌، بازرسی و امور حقوقی با بیان اینکه سامانه سامد فرآیند پاسخگویی مدیران به درخواست‌های مردمی را کوتاه می‌کند، گفت: مردم کرمانشاه می‌توانند طی روز سه‌شنبه، 17 بهمن‌ماه از ساعت 9 الی 12 موضوعات مرتبط با حوزه کاری شهرداری کرمانشاه را از طریق شماره تماس 111 مطرح کنند.

وی خاطرنشان کرد‌: برنامه ارتباط مردمی مسؤولان در بستر سامد با حضور تعدادی از مدیران استانی تداوم خواهد داشت و متعاقبا نام دستگاه‌های اجرایی و زمان حضور مدیران در سامانه 111 از طریق پرتال استانداری کرمانشاه اطلاع‌رسانی می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
احداث گورستان منطقه‌ای در شرق و غرب پایتخت مجوز قانونی دارد

احداث گورستان منطقه‌ای در شرق و غرب پایتخت مجوز قانونی دارد

مدیرعامل اسبق بهشت زهرا گفت: کمبود جا برای دفن اموات مدتهاست شروع شده و بر همین اساس طرح توسعه منطقه‌ای بهشت زهرا در شمال و جنوب و شرق و غرب تهران با اخذ وجاهت قانونی از فرمانداری و شورای شهر وقت کلید خورد.
قرائت سوگند سید محمدعلی افشانی شهردار تهران + متن سوگندنامه

قرائت سوگند سید محمدعلی افشانی شهردار تهران + متن سوگندنامه

در حالی که قرار بود در مراسم تحلیف افشانی شهردار جدید تهران استاندار و فرماندار تهران نیز حضور یابند اما هیچ یک از آنها در این مراسم حاضر نشدند.