کد خبر: ۶۷۱۰۵
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد‌، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمانشاه خبر داد
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد‌، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمانشاه از پاسخگويی مستقيم مدیران استانی با حضور در مرکز سامد به سؤالات شهروندان خبر داد و گفت: شهردار کرمانشاه طی این هفته در این مرکز به سؤالات شهروندان پاسخ می‌دهد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهرام سلیمانی در جمع اصحاب رسانه از پاسخگویی مدیران استانی با حضور در مرکز سامد به سوالات شهروندان خبر داد و اظهار داشت: برنامه ارتباط مردمی مسؤولان در بستر سامد این هفته با حضور آرش رضایی، شهردار کرمانشاه در مرکز سامد برگزار می‌شود.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد‌، بازرسی و امور حقوقی با بیان اینکه سامانه سامد فرآیند پاسخگویی مدیران به درخواست‌های مردمی را کوتاه می‌کند، گفت: مردم کرمانشاه می‌توانند طی روز سه‌شنبه، 17 بهمن‌ماه از ساعت 9 الی 12 موضوعات مرتبط با حوزه کاری شهرداری کرمانشاه را از طریق شماره تماس 111 مطرح کنند.

وی خاطرنشان کرد‌: برنامه ارتباط مردمی مسؤولان در بستر سامد با حضور تعدادی از مدیران استانی تداوم خواهد داشت و متعاقبا نام دستگاه‌های اجرایی و زمان حضور مدیران در سامانه 111 از طریق پرتال استانداری کرمانشاه اطلاع‌رسانی می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حریق گسترده یک منزل مسکونی در خیابان فلاح/ مصدومیت شدید 4 تن

حریق گسترده یک منزل مسکونی در خیابان فلاح/ مصدومیت شدید 4 تن

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده در یک منزل مسکونی در خیابان فلاح خبر داد و گفت: متاسفانه 4 تن دز این حادثه به شدت دچار سوختگی از نواحی مختلف بدن شده اند.
تقدیم لایحه بودجه ۹۸ شهرداری تهران به شورا/ افزایش بودجه حمل و نقل عمومی

تقدیم لایحه بودجه ۹۸ شهرداری تهران به شورا/ افزایش بودجه حمل و نقل عمومی

شهردار تهران صبح امروز لایحه بودجه ۱۳۹۸ را تقدیم مجلس کرد.