کد خبر: ۶۷۱۰۵
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد‌، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمانشاه خبر داد
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد‌، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمانشاه از پاسخگويی مستقيم مدیران استانی با حضور در مرکز سامد به سؤالات شهروندان خبر داد و گفت: شهردار کرمانشاه طی این هفته در این مرکز به سؤالات شهروندان پاسخ می‌دهد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهرام سلیمانی در جمع اصحاب رسانه از پاسخگویی مدیران استانی با حضور در مرکز سامد به سوالات شهروندان خبر داد و اظهار داشت: برنامه ارتباط مردمی مسؤولان در بستر سامد این هفته با حضور آرش رضایی، شهردار کرمانشاه در مرکز سامد برگزار می‌شود.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد‌، بازرسی و امور حقوقی با بیان اینکه سامانه سامد فرآیند پاسخگویی مدیران به درخواست‌های مردمی را کوتاه می‌کند، گفت: مردم کرمانشاه می‌توانند طی روز سه‌شنبه، 17 بهمن‌ماه از ساعت 9 الی 12 موضوعات مرتبط با حوزه کاری شهرداری کرمانشاه را از طریق شماره تماس 111 مطرح کنند.

وی خاطرنشان کرد‌: برنامه ارتباط مردمی مسؤولان در بستر سامد با حضور تعدادی از مدیران استانی تداوم خواهد داشت و متعاقبا نام دستگاه‌های اجرایی و زمان حضور مدیران در سامانه 111 از طریق پرتال استانداری کرمانشاه اطلاع‌رسانی می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.