کد خبر: ۶۷۱۰۳
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه:
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه گفت: هرگونه خرید و فروش تاکسی در نمایشگاه‌های فاقد مجوز سازمان تاکسیرانی، در کرمانشاه غیرقانونی است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سجاد سلیمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در کرمانشاه، هرگونه خرید و فروش تاکسی در نمایشگاه‌های فاقد مجوز سازمان تاکسیرانی را غیرقانونی دانست و اظهار داشت: تنها شرکت‌های دارای مجوز رسمی از سازمان تاکسیرانی مجاز به نقل و انتقال تاکسی هستند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه تاکید کرد: این سازمان در راستای جلوگیری از سودجویی افراد سودجویی که اقدام به خرید و فروش تاکسی بدون اخذ مجوز از این سازمان کرده و مشکلات فراوانی برای خود و خریداران تاکسی به وجود می‌آورند و اقدام به صدور مجوز به نمایشگاه‌هایی که صلاحیت آن‌ها برای سازمان تایید شده، کرده است.

سلیمانی یادآور شد: کمیسیون دریافتی از خریدار و فروشنده، هر کدام 85 هزار تومان برای هر یک از طرفین معامله است.

به گفته مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه، خریداران جهت نقل و انتقال تاکسی باید به شرکت‌ آناهیتا تاکسی بلوار شهید بهشتی‌– جنب نمایندگی صدیقی؛ شرکت تاکسی بیسیم بیستون همراه سنجابی‌– خیابان عشایر – روبروی شهرداری منطقه 2؛ شرکت تعاونی تاکسیرانی دیزل‌آباد – ابتدای خیابان سوم‌– ساختمان شرکت تعاونی تاکسیران؛ شرکت عدالت تاکسی پژمان سرچشمه – جنب درمانگاه سوری؛ شرکت چاپارایمن کامبادنه بلوار شهید فهمیده‌– ضلع جنوبی – بالاتر از مجتمع بهاران؛ شرکت سامان غرب کاریناسنجابی‌– اول بلوار میرعماد، شرکت صابر تاکسی دالاهو دیزل‌آباد – خیابان نمایشگاه داران‌– روبروی بانک صادرات مراجعه کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

با خلق دلار حدود 5000 هزار تومانی، تابو پرواز دلار شکست و ارزش پول ملی کشورمان به پایین ترین سطح ممکن در تاریخ ایران رسید، رکوردی که با خود معیشت ایرانیان را تکان خواهد داد، آنهم از نوع زلزله 9 ریشتری.
هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

برخی کارشناسان معتقدند با توجه به رکود حاکم بر بازار و رکود زنی طلا ممکن است قاچاق این فلز گرانبها و همچنین بورس طلای کم اجرت و دست دوم تقویت شود.