کد خبر: ۶۷۱۰۳
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه:
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه گفت: هرگونه خرید و فروش تاکسی در نمایشگاه‌های فاقد مجوز سازمان تاکسیرانی، در کرمانشاه غیرقانونی است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سجاد سلیمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در کرمانشاه، هرگونه خرید و فروش تاکسی در نمایشگاه‌های فاقد مجوز سازمان تاکسیرانی را غیرقانونی دانست و اظهار داشت: تنها شرکت‌های دارای مجوز رسمی از سازمان تاکسیرانی مجاز به نقل و انتقال تاکسی هستند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه تاکید کرد: این سازمان در راستای جلوگیری از سودجویی افراد سودجویی که اقدام به خرید و فروش تاکسی بدون اخذ مجوز از این سازمان کرده و مشکلات فراوانی برای خود و خریداران تاکسی به وجود می‌آورند و اقدام به صدور مجوز به نمایشگاه‌هایی که صلاحیت آن‌ها برای سازمان تایید شده، کرده است.

سلیمانی یادآور شد: کمیسیون دریافتی از خریدار و فروشنده، هر کدام 85 هزار تومان برای هر یک از طرفین معامله است.

به گفته مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه، خریداران جهت نقل و انتقال تاکسی باید به شرکت‌ آناهیتا تاکسی بلوار شهید بهشتی‌– جنب نمایندگی صدیقی؛ شرکت تاکسی بیسیم بیستون همراه سنجابی‌– خیابان عشایر – روبروی شهرداری منطقه 2؛ شرکت تعاونی تاکسیرانی دیزل‌آباد – ابتدای خیابان سوم‌– ساختمان شرکت تعاونی تاکسیران؛ شرکت عدالت تاکسی پژمان سرچشمه – جنب درمانگاه سوری؛ شرکت چاپارایمن کامبادنه بلوار شهید فهمیده‌– ضلع جنوبی – بالاتر از مجتمع بهاران؛ شرکت سامان غرب کاریناسنجابی‌– اول بلوار میرعماد، شرکت صابر تاکسی دالاهو دیزل‌آباد – خیابان نمایشگاه داران‌– روبروی بانک صادرات مراجعه کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.