کد خبر: ۶۷۱۰۳
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه:
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه گفت: هرگونه خرید و فروش تاکسی در نمایشگاه‌های فاقد مجوز سازمان تاکسیرانی، در کرمانشاه غیرقانونی است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سجاد سلیمانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در کرمانشاه، هرگونه خرید و فروش تاکسی در نمایشگاه‌های فاقد مجوز سازمان تاکسیرانی را غیرقانونی دانست و اظهار داشت: تنها شرکت‌های دارای مجوز رسمی از سازمان تاکسیرانی مجاز به نقل و انتقال تاکسی هستند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه تاکید کرد: این سازمان در راستای جلوگیری از سودجویی افراد سودجویی که اقدام به خرید و فروش تاکسی بدون اخذ مجوز از این سازمان کرده و مشکلات فراوانی برای خود و خریداران تاکسی به وجود می‌آورند و اقدام به صدور مجوز به نمایشگاه‌هایی که صلاحیت آن‌ها برای سازمان تایید شده، کرده است.

سلیمانی یادآور شد: کمیسیون دریافتی از خریدار و فروشنده، هر کدام 85 هزار تومان برای هر یک از طرفین معامله است.

به گفته مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه، خریداران جهت نقل و انتقال تاکسی باید به شرکت‌ آناهیتا تاکسی بلوار شهید بهشتی‌– جنب نمایندگی صدیقی؛ شرکت تاکسی بیسیم بیستون همراه سنجابی‌– خیابان عشایر – روبروی شهرداری منطقه 2؛ شرکت تعاونی تاکسیرانی دیزل‌آباد – ابتدای خیابان سوم‌– ساختمان شرکت تعاونی تاکسیران؛ شرکت عدالت تاکسی پژمان سرچشمه – جنب درمانگاه سوری؛ شرکت چاپارایمن کامبادنه بلوار شهید فهمیده‌– ضلع جنوبی – بالاتر از مجتمع بهاران؛ شرکت سامان غرب کاریناسنجابی‌– اول بلوار میرعماد، شرکت صابر تاکسی دالاهو دیزل‌آباد – خیابان نمایشگاه داران‌– روبروی بانک صادرات مراجعه کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

با خروج آمریکا از برجام دو سناریو ماندن و رفتن اروپایی‌ها از صنعت خودرو محتمل است که می تواند وضعیت بازار خودرو را تغییر دهد. هرچند مجلسی‌ها معتقدند قراردادهای خودرویی مانع از خروج یک جانبه خودروسازان خارجی است و منجر به پرداخت غرامت خواهد شد.
ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی از ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان خبر داد که براساس آن گردشگر، تعامل آموزشی، احساسی، اجتماعی و مشارکتی با مکان و مردمی که در آن سکونت دارند خواھد داشت و از همین رو گردشگر خود را ھمچون شھروند حس می کند.