کد خبر: ۶۷۰۹۹
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان مطرح کرد
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان با اشاره به اینکه به صورت متوسط ماهانه 30 میلیون لیتر بنزین در استان زنجان مصرف می‌شود، گفت: همچنین مصرف ماهانه 5 میلیون لیتر نفت سفید در استان مصرف می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمود آقامحمدیان در جمع خبرنگاران استان زنجان با بیان اینکه یکی از برنامه‌های شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان حفظ و صیانت از حقوق شهروندی است، اظهار کرد: در همین راستا تا پایان دی‌ماه 7 هزار آزمایش کمی از نازل‌های جایگاه‌های سوخت استان صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه درحدود 466 نازل بنزین معمولی، 221 نازل نفت‌گاز و 38 نازل بنزین سوپر در استان زنجان وجود دارد، تصریح کرد: این تعداد بصورت مستمر و روتین و همه ماهه توسط شرکت ملی پخش و هر سه ماه یکبار از طریق اداره استاندارد مورد بازدید و آزمایش کمی قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان ادامه داد: این نازل‌ها پس از بررسی و آزمایش و پس از احراز صحت و سقم عملکرد کالیبره می‌شوند.

آقامحمدیان با بیان اینکه در استان زنجان 10 جایگاه تک منظوره فرآورده مایع و 30 جایگاه بنزین و نفت‌‍گاز وجود داشته و خدمات ارائه می‌کنند، افزود: همچنین 16 جایگاه بنزین و نفت‌گاز و CNG در استان به هم‌استانی‌ها خدمات سوختی ارائه می‌کنند.

وی با بیان اینکه در مجموع 56 جایگاه عرضه فرآورده مایع در استان در حال خدمات رسانی هستند، اظهار کرد: باید در راستای تکریم ارباب رجوع و ارج نهادن به حقوق شهروندی، عملکرد این جایگاه‌ها مورد پایش و بازرسی قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان با اشاره به اینکه به صورت متوسط ماهانه 30 میلیون لیتر بنزین در استان زنجان مصرف می‌شود، ابراز کرد: همچنین مصرف ماهانه 47 میلیون لیتر نفت‍‌گاز غیر نیروگاهی و نیروگاهی و 5 میلیون لیتر نفت سفید در استان زنجان مصرف می‌شود.

آقامحمدیان از روند صعودی تعداد و درجه جایگاه‌های سوخت استان زنجان طی پنج سال گذشته خبر داد و گفت: تعداد این جایگاه‌ها از 48 جایگاه در سال 1392 به 56 جایگاه در سال‌جاری افزایش پیدا کرده است.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان افزود: رتبه و درجه جایگاه‌های سوخت استان از 15 جایگاه دارای رتبه ممتاز و درجه یک در سال 1392 به 46 جایگاه ممتاز و درجه یک در سال 1396 رسیده است.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، بنزین
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

همه ساله با شروع ماه مهر کوچه ها و خیابان ها رنگ و بوی دیگری پیدا می کنند و شور و شوق دانش آموزان جلوه زیبایی به جامعه می بخشد.
روس‌ها می‌توانند خودوری پوتین را بخرند/ تصاویر

روس‌ها می‌توانند خودوری پوتین را بخرند/ تصاویر

روس‌ها به زودی فرصت خرید نسخه کوچک‌تر از خودروی رسمی ولادیمیر پوتین را خواهند داشت، زیرا خودروی لوکس اوروس سنات در نمایشگاه مسکو معرفی شده است. هدف نهایی این شرکت فروش ۱۰ هزار خودرو در سال است.