کد خبر: ۶۷۰۹۸
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۱
معاون شهردار زنجان:
معاون خدمات شهری شهردار زنجان با اشاره به فعالیت 6 ایستگاه آتش‌نشانی در زنجان گفت: ایستگاه‌های آتش‌نشانی زنجان افزایش می‌یابد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامحسن احمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان اظهار کرد: یکی از موضوعات مورد توجه در بودجه سال آینده افزایش تجهیزات ایمنی آتش‌نشانی است.

وی با اشاره به اینکه برای سال آینده 10 میلیارد تومان برای سازمان آتش‌نشانی در نظر گرفته شده است، گفت: از این میزان 5 میلیارد تومان برای خرید ماشین آلات پیش‌بینی شده است.
معاون خدمات شهری شهرداری زنجان همچنین به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای افزایش تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی در زنجان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر 6 ایستگاه آتش‌نشانی فعال است که طبق برنامه این ایستگاه‌ها به هفت عدد خواهد رسید.
احمدی با بیان اینکه طبق مکان سنجی صورت گرفته پایگاه آتش‌نشانی در خیابان دلجویی احداث می‌شود، اضافه کرد: برای این کار 2 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
معاون خدمات شهری شهردار زنجان با اشاره به اینکه احداث یک ایستگاه دیگر در گلشهر کاظمیه نیز در دستور کار شهرداری قرار دارد، گفت: در حال حاضر نیاز این منطقه از طریق ایستگاه سایت کارگاهی تامین می‌شود.

وی تصریح کرد: هدف از افزایش ایستگاه‌های آتش‌نشانی ارائه خدمات بهتر به مردم و ایجاد ایمنی بیشتر در شهر است.

لازم به ذکر است، هم اکنون در شهرک صنعتی نیز ایستگاه آتش‌نشانی وجود دارد که به واحدهای فعال در این منطقه ارائه خدمات می‌کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

با خروج آمریکا از برجام دو سناریو ماندن و رفتن اروپایی‌ها از صنعت خودرو محتمل است که می تواند وضعیت بازار خودرو را تغییر دهد. هرچند مجلسی‌ها معتقدند قراردادهای خودرویی مانع از خروج یک جانبه خودروسازان خارجی است و منجر به پرداخت غرامت خواهد شد.
ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی از ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان خبر داد که براساس آن گردشگر، تعامل آموزشی، احساسی، اجتماعی و مشارکتی با مکان و مردمی که در آن سکونت دارند خواھد داشت و از همین رو گردشگر خود را ھمچون شھروند حس می کند.