کد خبر: ۶۷۰۹۸
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۱
معاون شهردار زنجان:
معاون خدمات شهری شهردار زنجان با اشاره به فعالیت 6 ایستگاه آتش‌نشانی در زنجان گفت: ایستگاه‌های آتش‌نشانی زنجان افزایش می‌یابد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامحسن احمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان اظهار کرد: یکی از موضوعات مورد توجه در بودجه سال آینده افزایش تجهیزات ایمنی آتش‌نشانی است.

وی با اشاره به اینکه برای سال آینده 10 میلیارد تومان برای سازمان آتش‌نشانی در نظر گرفته شده است، گفت: از این میزان 5 میلیارد تومان برای خرید ماشین آلات پیش‌بینی شده است.
معاون خدمات شهری شهرداری زنجان همچنین به برنامه‌ریزی صورت گرفته برای افزایش تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی در زنجان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر 6 ایستگاه آتش‌نشانی فعال است که طبق برنامه این ایستگاه‌ها به هفت عدد خواهد رسید.
احمدی با بیان اینکه طبق مکان سنجی صورت گرفته پایگاه آتش‌نشانی در خیابان دلجویی احداث می‌شود، اضافه کرد: برای این کار 2 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
معاون خدمات شهری شهردار زنجان با اشاره به اینکه احداث یک ایستگاه دیگر در گلشهر کاظمیه نیز در دستور کار شهرداری قرار دارد، گفت: در حال حاضر نیاز این منطقه از طریق ایستگاه سایت کارگاهی تامین می‌شود.

وی تصریح کرد: هدف از افزایش ایستگاه‌های آتش‌نشانی ارائه خدمات بهتر به مردم و ایجاد ایمنی بیشتر در شهر است.

لازم به ذکر است، هم اکنون در شهرک صنعتی نیز ایستگاه آتش‌نشانی وجود دارد که به واحدهای فعال در این منطقه ارائه خدمات می‌کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.