کد خبر: ۶۷۰۹۷
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۱
از آغاز سال‌جاری تاکنون
کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان از کاهش 43 درصدی بارش‌های استان در مقایسه با بارش‌های بلندمدت خبر داد و گفت: از آغاز سال زراعی جاری 72.1 میلی‌متر بارش در استان زنجان ثبت شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسین سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگاران در زنجان وضعیت جوی امروز استان را قسمتی ابری گاهی با افزایش ابر پیش‌بینی و اظهار کرد: این وضعیت جوی با وزش باد همراه خواهد بود.

وی وضعیت جوی فردا و پس فردای استان زنجان را صاف تا قسمتی ابری اعلام و تصریح کرد: افزایش دما دیگر پدیده جوی استان طی امروز و چند روز آینده در استان است.

کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان با تاکید بر بالا بودن دمای استان در مقایسه با میانگین بلندمدت گفت: افزایش دمای روی داده برای کمینه و بیشینه استان بوده است.

سلطانی با تاکید بر پیش‌بینی انجام شده برای ورود سامانه بارشی در اواخر بهمن و همچنین در اسفندماه افزود: به دلیل بالا بودن دماها، بارش‌های پیش‌بینی شده برای استان به صورت برف خواهد بود.

وی دمای فعلی شهر زنجان را دو درجه بالای صفر اعلام کرد و گفت: این دما در مقایسه با روز گذشته در این ساعت پنج درجه افزایش یافته است.

کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان به نوسان دمایی 12 درجه‌ای زنجان طی روز گذشته اشاره کرد و گفت: این شهر در بازه زمانی مورد نظر دمایی بین 10 درجه بالای صفر و دو درجه زیر صفر را پشت سر گذاشته است.

سلطانی از ثبت دمای 9 درجه زیر صفر طی 24 ساعت گذشته در گرماب به عنوان پایین‌ترین دما خبر داد و افزود: بالاترین دمای این بازه زمانی با 16 درجه بالای صفر از آب‌بر گزارش شده است.

وی میانگین بارش سال زراعی جاری را تا چند روز گذشته در استان زنجان 72.1 میلی‌متر اعلام کرد و گفت: این میزان بارش نسبت به بارش مدت زمان مشابه سال‌گذشته و میانگین بارش‌ بلندمدت به ترتیب کاهش 24.4 درصدی 43.1 یافته است.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

با خروج آمریکا از برجام دو سناریو ماندن و رفتن اروپایی‌ها از صنعت خودرو محتمل است که می تواند وضعیت بازار خودرو را تغییر دهد. هرچند مجلسی‌ها معتقدند قراردادهای خودرویی مانع از خروج یک جانبه خودروسازان خارجی است و منجر به پرداخت غرامت خواهد شد.
ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی از ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان خبر داد که براساس آن گردشگر، تعامل آموزشی، احساسی، اجتماعی و مشارکتی با مکان و مردمی که در آن سکونت دارند خواھد داشت و از همین رو گردشگر خود را ھمچون شھروند حس می کند.