کد خبر: ۶۷۰۴۰
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵
در چهارمین روز از دهه مبارک فجر؛
۲۵ طرح عمرانی همزمان با چهارمین روز از ایام الله مبارک فجر در بخش های لشت نشاء و کلاچای شهرستان های رشت و رودسر به بهره برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ۲۵طرح عمرانی همزمان با چهارمین روز از ایام الله مبارک فجر در بخش های لشت نشاء و کلاچای شهرستان های رشت و رودسر به بهره برداری رسید.

در بخش لشت نشاء به مناسبت دهه مبارک فجر ۱۵ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

افتتاح خانه بهداشت، بهره برداری از ۷۱۱ متر کابل خود نگهدار، نصب ترانس، بهسازی و روکش آسفالت راه روستایی، بهره برداری از مسکن مدد جویان از جمله این طرح ها بود.

گفتنی است در بخش کلاچای شهرستان رودسر نیز امروز با حضور مسئولان ۱۰ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی(ره) افتتاح شد.

برای ساخت این تعداد مسکن مددجویی بیش از دو میلیارد و ۶۶۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.