کد خبر: ۶۷۰۳۲
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴
استاندار مازندران:
استاندار مازندران میزان مصرف برق در استان را سه هزار مگاوات اعلام کرد و خواستار سرمایه گذاری در حوزه های زیربنایی و نیروگاهی در استان شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد اسلامی بعدازظهر یکشنبه در مراسم افتتاح طرح های شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان در ساری با بیان اینکه میزان مصرف برق استان سه هزار مگاوات  است اظهار داشت: کانون های مصرف برق در استان پراکنده بوده و باید شبکه مناسب توزیع در استان توسعه یابد و هدفگذاری و سرمایه گذاری متوازن و مناسب داشته باشیم.

وی خواستار رفع موانع خودساخته فراروی توسعه و تقویت توسعه حوزه های زیربنایی و ظرفیت های نیروگاهی در استان شد و گفت: باید برای اجرای پروژه ها خلق منابع داشته باشید و اجرای پروژه ها با پیوست مالی و زیست محیطی باشد.

اسلامی، توسعه ظرفیت نیروگاهی و ارتقای شبکه را از جمله اقدامات برای نیل به سرمایه گذاری متوازن و زیربنایی بیان کرد.

به گزارش مهر، همزمان با دهه فجر هفت پروژه انتقال و فوق توزیع در استانهای مازندران و گلستان با اعتباری بالغ بر ۱۹۳ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد و این پروژه ها شامل افزایش ظرفیت ایستگاه ۲۳۰ کیلوولت دانیال سلمانشهر، احداث دودستگاه بی ۶۳ کیلوولت در ایستگاه ۲۳۰ کیلوولت فجر گنبد، ایستگاه کمپکت فوق توزیع هولار ساری و افزایش ظرفیت ایستگاههای فوق توزیع ساری۱، ساری۳، نوشهر و گرگان۳ است.

تامین برق مستمر و مطمئن مشترکین، کاهش تلفات شبکه های انتقال و فوق توزیع و بهبود ولتاژ مشترکین منطقه از اهداف و اثرات اجرایی این پروژه ها است و با بهره برداری از این پروژه ها، ظرفیت ایستگاههای انتقال و فوق توزیع در استانهای مازندران و گلستان به میزان ۱۱۵ مگاولت آمپر افزایش خواهد یافت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.