کد خبر: ۶۷۰۰۰
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
استاندار البرز گفت: شهرستان‌های کرج و فردیس با مشکل کمبود زیرساخت‌های آموزشی مواجه هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدعلی نجفی صبح یکشنبه در آیین افتتاح مدرسه خیرساز شهر جدید هشتگرد بابیان اینکه وضعیت اشتغال شهرستان ساوجبلاغ امیدوارکننده است، اظهار کرد: این شهرستان ظرفیت‌های توسعه را در دل خود دارد.

نجفی بابیان اینکه همه مسئولان موظف هستند که برای توسعه منطقه خود بکوشند، گفت: مردم باید حس کنند که مسئولان در کنارشان هستند.

وی در بخش دیگری با اشاره به اینکه استان البرز در حوزه مدرسه کمبودهای فراوانی دارد، گفت: رفع مشکلات در این حوزه نیازمند حضور خیرین درصحنه است.

استاندار البرز با اشاره به اینکه استان به لحاظ کمبودهای زیرساختی در حوزه آموزش به‌ویژه مدارس رتبه ۳۲ کشور را به خود اختصاص داده است، گفت: شهرستان‌های کرج و فردیس با مشکل کمبود زیرساخت‌های آموزشی مواجه هستند.

نجفی در بخش دیگری با تأکید بر اینکه باید نام تولیدکنندگان البرزی در کشور مطرح باشد، گفت: اگر واحدهای تولیدی دانش آموزان را به‌عنوان کارآموز قبول کنند و پس از تحصیل آن‌ها را به‌کارگیری کنند قطعاً شاهد پیشرفت و توسعه کشور خواهیم بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.